Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki? Vagy később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Vagy később szerethetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy nő. 3 hete beszélgetünk ebből másfél 2 hete randizunk is. Illetve tegnap ,tegnap előtt együtt is aludtunk. Nagyon jól érzem magam vele jó minden a szex is istenni. Ő már a közös jövőnk ről beszél. Illetve néha mondja hogy ő a baratnőm. Nagyon rendes és imádni való nő. De én nem érzem hogy szeretem. Közös jövő képem sincs kettőnk ről. 27F 30N

dec. 20. 00:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Többször is mondtam neki hogy jól érzem magam vele jó vele. Az együtt töltött idő is gyorsan elmegy és teljesen egy hullámon vagyunk.
dec. 20. 00:25
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szeretheted később, az érzelmek néha olyan bénák, pont akkor indulnának be miután elküldted, stb. Ha jól érzed magad vele és vonz, akkor lehet jó. Miért neki mi a jövőképe?
dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez így gáz.

Te nem akarod megbántani, de ha amúgy meg jó vele, akkor mit tehetnél..? Semmiképp se hitegesd, valahogy juttasd a dudtára, hogy nem érzel iránta, nem gondolsz a jövőtökre, de nagyon élvezed az együttöltött időt.


Ez sajnos elkerülhetetlen, hogy valahogy...



Persze amúgy beleszerethetsz később, de úgy tőnik nekem, ahogy leírtad a szitut, hogy egyáltalán nem vagy olyan életszakaszodban, amiben akárkivel el tudnál képzelni komolyabbat. Szóval nem állsz készen a szerelemre, vagy nem is vágysz rá? Ha ilyenek vannak benned, akkor elég nagy az esélye, hogy nem lesz változás az érzéseidben ez a nő iránt.


Ő viszont elég sanszos, hogy már most beléd van zúgva 😕

dec. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele őszinte, mondd el neki, hogy nem vagy szerelmes belé és nem tudod, hogy az leszel-e, mert ő fölöslegesen építi a legvárakat és az nem fair vele szemben.
dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huh, hát ez nehéz. Egyfelől azért, mert simán elképzelhető, hogy még beleszeretsz csak lehet idő kell. Ez sosincs kőbe vésve mikor jön vagy mikor kell jönnie.


Másfelől így nem vagytok egy lapon. Te (még(?)) nem tartasz ott. Ő igen. Ő valszeg szerelmes. Én mihamarabb a tudtára adnám, hogy jelenleg ez van. Nyílt lapokkal játszanék, ezt is várnám el.


Aztán majd eldönti mit kezd ezzel.


N

dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a helyezett hogy ilyenkor már éhes szoktam lenni. Mármint nem érzek vágyat arra hogy találkozunk. Inkább semleges... Vele töltött időt nagyon élvezem. Ő szerinte a barátnőm én nem így érzem. Szexuálisan nagyon kívánom. Nagyon jó velem én is vele csak egyszerűen njncs bennem semmi szerelem.
dec. 20. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp tisztázd vele.
dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!