Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A középkorú, előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú, előnytelen külsejű pároknak hogy van kedvük egymással szexelni?

Figyelt kérdés
Most kicsit álnaivan kérdezem, mert rengeteg nagyon elhanyagolt külsejű középkorú vagy idősebb párt lehet látni főleg falvakon. A férfi pocakos, kopasz, elnyűtt ruhákban, a nő hordó méretű, frizura elhanyagolva, stb. Kívánják még így a szexet egymással főleg, ha már 30 éve együtt vannak?

dec. 27. 19:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy képzelem el hogy félévente egyszer, gyermeknemzési célzattal 5 percet reszelnek
dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%

A pasik olyan banyatankokra is rámásznak még a jó helyes pasik is, hogy néha én is elképedek mennyire nem válogatnak.dehát manapság ha mégcsak nem is nő a másik, akkor is jöhet.

Ez a "fèrfi"nem.

dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%

Ezen már én is gondolkodtam, mondjuk hogy van gusztusa valakinek ilyen 90-100 kilós nőkkel dugni? Bocsánat ha valakit ezzel megbántok, de én képtelen lennék rá. Konkrétan nem találnám a p*nát rajta, VAGY ott hajtogatnék rajta p*nát ahol akarok, de az nem jó. :D


Pedig a 90-100 kilós nőknek is van párjuk, de szerintem ekkora súllyal nem is nagyon lehet bírni, tehát tényleg ilyen 5 perces meneteket tudok elképzelni.

dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nekik ez az igényszintjük, ez számukra a normális, ezért "nem látják" igénytelennek a másikat, így szexelnek a saját mennyiségi igényük szerint.
dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Szeretik egymást?
dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%

Szerelem.:)

Szerintem az emberi test nagyon, nagyon csúnya. Szóval nekem 20 éves koromban se volt esztétikumból eredő szexuális vágyam. SOHA.

dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

6



Akkor te aszexuális lehetsz.

dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%

2#


Tipikus femcel vagy.

dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg Pierre Brosnant, miért szereti a túlsúlyos feleségét immár több mint 25 éve:D Pedig aztán ezer meg egy jelentkező van a pasira, de neki a telt felesége kell és nem a műnénik tömkelege. Vajh miért is?:D
dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%

9



Ennyire azért ne örülj, mert a többség nem szereti a kövér 100 kilós nőket, és csak úgy megjegyezném, hogy nem kell műnek lenni ahhoz, hogy dögös és szép legyél. Gondolom te is túlsúlyos nő vagy, ezért ez a komment.

dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!