Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnt el Badooról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el Badooról az akit beszíveztem, illetve az akivel már matcheltünk is?

Figyelt kérdés
Tegnap este regisztráltam. Volt egy lány akivel matcheltünk, de aznap már nem írtam rá, mára már eltűnt a csevegésekből. A másik lányt csak beszíveztem, a közelben lakott, de ma már nem látom őt, ha beallítom hogy hol keressen a szűrő. Tuti, hogy egyik profil sem volt kamu, az utóbbi új tag is volt. Ilyenkor ők kiikszelnek és/vagy tiltanak? Hallottam, hogy elég rafinált is az oldal, vagy nem működik rendesen. Többek között nekem is kicsit gyanús, hogy a városban ahol lakom csak két lány van fent, a közelemben lévő még nagyobb városban pedig csak egy.

dec. 28. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Ikszelt/tiltott
Törölt profil
Egyéb ok
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy letiltott vagy törölte magát!
dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont most újra látom az utóbbi lányt aki közelben lakik és beszíveztem. Most akkor mivan? Szerintem a badoo nem működik normálisan. Tuti nem figyelmetlenség miatt nem láttam eddig.
dec. 30. 00:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik normálisan az oldal. Nekem pl sokszor azt jelzi, hogy fent sem vagyok.
jan. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!