Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolják sokan, hogy a jóság és a szeretet a méltóság és a büszkeség feladása?

Figyelt kérdés

Főleg nőkre mondják, a férfi ha akar nyomulhat a végtelenségig de ha egy nő akit lekoptat egy pasas még bármi miatt keresse a férfit (hisz jóba lehetne maradni), vagy csak gondol rá névnapján és ír neki, már egyből az a hátsó szándék fogalmazódik meg többnyire a férfiakban, hogy "megint ez a csaj, mért nem érti meg hogy nem kell, nincs meltósága stb...

Szóval ha a nő pattint le megmaradhat a barátság de ha a férfi akkor már nem, hisz egy újbóli keresés, üzenet a nő részéről már nyomulásnak számít, még ha tényleg nem is annak szánja.


dec. 29. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát, nem tudom. Ha egy férfi lekoptat, akkor mit szeretsz még rajta még mit akarsz vele jókodni? Ha két ember között volt valami, de véget ért és a másik jelentkezik, akkor annak általában van valami oka.
dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ezen ha bármit magyarázni kell más az érzelmi beállítódásunk...én alapból úgy élem az életem, hogy jó próbálok lenni. Mindig segítek, van persze, hogy kihasználnak, de azoknak vissza is adta az élet a szemétkedését. Mindenkit felköszöntök, aki számomra fontos volt valaha. Ez van.
dec. 29. 10:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó, hát nincs ezzel semmi baj, akkor köszöntem fel. De mi a kérdés háttere? Ki értett félre és mit?
dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem aki hozzád rossz ahhoz kár jónak lenni. Akit nem érdekelsz ahhoz kár nyomulni még "Boldog karácsonyt kívánok" fajta üzenetekkel is. Mert zavarod, idegesíted.
dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt te tudod hogy mennyire vagytok barátok, és mi az a lepattintás. Barátok amúgy sem lepattintani szokták egymást hanem megbeszélni hogy az egyik az most nem akarna többet x okokból, ha senki se halálosan szerelmes csak tetszés és kíváncsiság van akkor ezzel semmi gond nincsen.
dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha valakivel lezártal egy kapcsolatot, akkor az azt jelenti, hogy nem kerestek egymást. Ha valaki ennek ellenére írogat akár csak ilyen felkoszonteseket is, az zavaró lehet. Ezt is tiszteletben kell tartani.lehet, hogy te kedvessegnek szánod, a másik számára viszont zaklatás.
dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mit akarsz barátságot? A legtöbb férfi nem baratkozni akar a nőkkel. Kapiche?

A modoroskodás sem elvárás, hogy nem volt köztetek semmi, de azert nevenapjan irjal ra 10 év múlva is. Szerintem nem várja el senki.

dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most őszintén, nincs kinek írnod, csak annak aki lekoptatott? Persze, hogy félreérthető lehet, mégha neked nincs semmi hátsó szándékod vele, és igen, egy lekoptathatatlan piócaként fog elkönyvelni az ürge, és férfiban sem szebb ez egy cseppet sem, ha valaki mindig feltűnik a múltból megragadva az ünnepeket vagy névnapot csak hogy újra képben legyen. Nagyon fárasztó, mindkét nem képviselője blamálja csak magát. Pitizni egy kis jutalom falatért.
dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nektek aztán tényleg sok őszinte barátotok lehet. Inkább csak a néhány hónapos élete szerelme, aztán lezárás, majd a következő élete szerelme. Hát ez nem így megy, vannak akikkel mindig is meglesz a kapocs, attól függetlenül hogy van egy párod azóta, és mondjuk az illetővel valami miatt nem is jöttetek össze. Baráti társaságot se ismerhetnek hírből se ezek a lezárás mániások, csak a társkeris randik meg a társkeris élete szerelmei vannak gondolom. (Szigorúan lezárva, mivel előtte se ismerte őket)
dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-en úgy sejtem, hogy a kérdés háttere pont az, hogy a nagy kedves irogatas nem talált pozitív fogadtatásra.
dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!