Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miből veszitek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miből veszitek észre ha egy lánynak tetszetek?

Figyelt kérdés
mik azok a jelek
2009. jan. 3. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Egy mosoly, egy tekintet, hirtelen nagyon beszédes a lány stb. Persze ez legiknább NŐKre vonatkozik. A kislányok úgy viselkednek mintha nem tetszenél nekik, közben meg zavarukban azt se tudják hová pisiljenek :)
2009. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nah ez jó kérdés.:D Erre én is kiváncsi vagyok... Válaszoljatok Pasik!;)


amúgy:

Nekem volt egy esetem egy fiúval, aki azt mondta, hogy látszik egy lányon, ha tetszik neki a fiú... és nekem azt mondta, hogy "tökre láccik rajtad" :D merthogy zavarban vagyok, mikor ott van, és pirulok.

& már több fiú is mondta, hogy észrevette rajtam, hogy teccik nekem.:S:D De nem tudom, hogyan, mert Én próbáltam leplezni [..bonyolult h. miért..], mégis észrevették... pedig Én csak talán sokszor néztem a szemükbe?!:D

Nah mindeggy, én nem tudhatom, lány vagyok,és még csak 15:D

2009. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Hagyja, hogy lefektessem. Egy nőnél nincs egyértelmű jel.
2009. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én nem tudnám megállapítani h tetszem-e egy lánynak.

Ez van.

Egy mosoly, egy tekintet.Ezek elég kétértelműek.

"Persze-persze jófej vagy és rendes, de nem ÚGY szeretlek."

Szóval értitek?

2009. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha tetszem egy lánynak, máshogy néz rám. Kicsit hosszabban, kicsit jelentőségteljesebben. Meg jobban figyel rám, illetve van valami a viselkedésében, ami várakozásteli. Ilyenkor tesztelni kell a gyanút, megkérdezni, hogy kő kóla? -vagy valami hasonlóan emelkedett- s ha lelkesen bólogat, akkor tetszem neki.

Ez persze nem azt jelenti, hogy abból tuti biztos lesz is valami, lehet hogy később jobban megismer és már nem leszek annyira érdekes számára. Mint ahogy fordítva is, a férfi ember halad előre lát egy csinos lányt, vagy egy szép arcot, tetszik neki, aztán amikor a hölgy megszólal, akkor esetenként a dolog megváltozik, és már a külső nem ugyanazt jelenti, mint előtte.

2009. jan. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy egyre több tapasztalatom lesz ezen a téren annál jobban rájövök hogy nem tudom, anyira nem vagytok egyértelmüek, az amikor egy pasi azt gondolja hogy tetszik neked az azért van mert bizonyos jelekből amik egyébként két értelmüek leszűri azt ami növeli az önbizalmát! Jártam olyan lánnyal akinél úgy éreztem hogy egyértelmü hogy nem akar tőlem semmit és nem sikerült olyan lánnyal aki mosolygott, barátságos volt, találkozgattunk... A nőknél egyébként nagyon nagy probléma hogy jó fejnek tartanak egy pasit és csak ennyi, találkozgatnak vele mert nagyon szimpi és tök jó haver, közben a pasi agyábba meg végig az megy hogy mikor adtok egyértelmű jelet arra hogy megcsókoljon titeket! Egy pasi nem kezd veletek találkozgatni mert haverkodni szeretne! Amúgy visszakanyarodva, ha nektek tetszik egy pasi, nagyon finom kell tudatni aztán hagyni hogy küzdjön értetek! Szóval ha minden jól megy akkor a pasi soha nem tudja biztosan hogy tetszik e nektek! Csak bízik magában
2009. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!