Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként mi volt a leghosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi volt a leghosszabb idő míg odavoltál egy nőért, de nem volt köztetek semmi?

Figyelt kérdés

Persze lehettek közben kapcsolataid, de ezért a bizonyos nőért sokáig odavoltál.

Volt ilyen? Mennyi ideig tartott?


dec. 30. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 év.
dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Fél év miután nem találkoztunk utána lefialt, lepudvált valakitől. Ki is ábrándultam belőle.
dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is kb 2 év..

De volt egy csók szerűség, de az lényegében semmi.

dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
#2 nem is értem, miért nem te kellettél neki, pedig a gyermekáldást “lefialásnak, lepudválásnak” nevezni annyira apa-alapanyaggá tesz téged (szarkazmus).
dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

4

Most mit nem értesz? Annyira kiábrándító, amikor egy nő gyereket szül. Meg az is, ha nem szül, mert hát az lenne a dóga... :D Na mindegy, a lényeg, hogy csúnya, gonosz nők.

dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 év
dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
20perc
dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

6 és fél év

Egyikünknek se volt senkije, mindvégig szinglik voltunk, de nem voltam Neki az esete, csak jóbarátként akart engem. 5x is próbálkoztam, de mindig visszautasított. Végül összejött egy másik fickóval, akkor lett számomra végleg esélytelen a dolog.

dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Leclerc ***** válasza:
100%
Kb 3 év.
jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 év
jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!