Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lattok valakit egy par...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lattok valakit egy par hetig egyaltalan aki regota tetszik, akkor elveszitek az erdeklodeseteket, vagy mit ereztek?

Figyelt kérdés
Irjatok nemet is
jan. 3. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Én pár éve nem láttam, de még mindig nem veszett el az érdeklődésem.

Nő persze, a pasik nem ilyen hülyék. 1 hét után már a nevedre se emlékeznek 🤣

jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Nyár óta tetszik, holnap lesz 4 hete, hogy utoljára láttam. Semmi nem változott, ugyanúgy csak rá vágyom, hiába tudom, hogy teljesen esélytelen, más férfi nem érdekel, sokszor még irritál is.

N

jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például mostanában baromira hiányzott az illető,pár hétig nem láttuk egymást.Szerintem amúgy kölcsönös volt az érzés.Talán én látok mögé többet,de van egy olyan megérzésem,hogy amikor találkozunk,mindketten örülünk és feltölt egymás közelsége.Amikor ez nem így történt bizonyos okok miatt,akkor tett gesztusokat felém,amelyekkel éreztette,nem akar tolakodó lenni,de gondol rám.Ebből raktam össze a képet,bár talán csak az én agymenésem,nem tudom...❤️
jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy természetesen N!...
jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Én alapból egy "lelki terrorista vagyok", amit valaki 1* mondott rám.

Nem ízgat, ha valaki csak úgy nem keres/én nem keresem az illetőt. (F!)

jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha közben folyamatosan beszélünk, akkor nem, ha eltűnik, akkor igen. Ápolni kell az ismerkedést.


Olyan volt amúgy, hogy két évig szerelmes voltam valakibe, akinek csak dugni voltam jó. Aztán nem találkoztunk kb 8-9 hónapig, ezalatt nem is beszéltünk. Majd ő írt rám és elhívott talizni. Annyira rondának láttam és nem értettem, hogy miért epekedtem utána ennyi időn át 😂

jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen.
jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nő vagyok. Nem láttam pár hete, azt hittem így könnyebb lesz, de nagyon sokat gondolok rá. Volt köztünk egy kis ezaz, lehet félreértettem dolgokat vagy többet képzelek bele, de én már csak ilyen vagyok.
jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Mik a körülmények? Hogyha nem történik semmi kuka es majd tovább lépek. (Nő vagyok)
jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Én el..

N 31

jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!