Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeretlennel csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlennel csókolózni?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom arra hogy csókolózzak egy idegen nővel, következmények nélkül.


Nem tudom ezt hogy lehetne megvalósítani, prosti kizárt, nincs hozzá gusztusom, de elvileg nem is szoktak csókolózni.


Esetleg valakinek ötlete vagy hölgy akinek van hasonló vágya?


Igen, házas vagyok, kösz nem kell a morál, pasi vagyok, nem vagyok egy szent, ez van, többre nem vágyom.

38/F



jan. 6. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindjárt jelentkeznek nálad 20 év körüli lányok, akik szívesen benne lennének.
jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Megértem, hogy erre vágysz, de ezt a vágyat nem kellene kiélni. Inkább az okát kéne megtalálni, miért vágysz erre.
jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12%
Jóképű vagy? Hány éves?
jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár lány vagyok, de szerintem egy buliban van ilyesmire legtöbb esély.
jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
kkor van rá esély, ha nem számítasz rá.. Egyszer egy vonatom sokat késett, zsúfolásig tele volt, egy csaj a lépcsőn állt, én közel hozzá, kanyarodott a vonat, és mondta, hogy kapaszkodjak mögötte, és közben lesmárolt, aztán végig csókolóztuk az utat.
jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Buliban kinézek egy csajt és smárolok vele
jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen vágyam csak nem tök idegennel.

Szintén házas nő.

jan. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen vagyam, pontosan idegennel, en vallaltan megcsalaskent. De nalam ennel joval fiatalabb ferfival. Volt benne reszem, orulet volt, de sajnos nekem vissza kellett utaznom 2000 km-t. Rettegek, hogy ilyen jo nem lesz ujra, aki ennyire tudja, hogy jo.
jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bulikban volt pár ilyenben részem


F

jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!