Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok hetero lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok hetero lányok, ha a párotok lett volna együtt férfival, vagy biszex lenne?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem ? És ha igen akkor miért igen ?

jan. 6. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen az. Igényesebbek és nem olyan durvák mint a hetero férfiak.
jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Persze
jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én nem. Számomra fura. Mindig bennem lenne, hogy akkor elvár tőlem is olyasmit, amit én nem tudok neki megadni (pl ilyen felcsatolhatóssal dugjam meg meg társai, ez engem kicsit sem vonz, cserébe akkor meg aggódhatok, hogy majd félrejár az élményért). Én konzervatív vagyok ilyen értelemben, én sem voltam lánnyal soha, nem is vonz, nem is szeretnék lenni, hasonló mentalitást várok el a páromtól is. De itt jegyezném meg, hogy emberileg az égvilágon semmi bajom sem biszex, sem kíváncsi, sem érdeklődő, sem LMBTQ+ személyekkel, csak simán partneremnek nem olyat választanék, mert nyilván jobban megértjük egymást, sokkal inkább hasonló lesz a világnézetünk, az életvitelünk valakivel, aki hozzám hasonlóan konzervatív(abb) ilyen téren.
jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha amúgy teljesen oké, akkor ez nem feltétlenül kizáró ok nálam.

N 31

jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett így lepontozni a hármast? 😅 semmi rosszat nem írt.

Egyébként én sem hiszem hogy nyitott lennék hasonlóra, ettől függetlenül vannak meleg ismerőseim és semmi bajom velük.

jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Én nem. Nekem szexuális téren ez a tudat nem vonzó. Ettől függetlenül nem ítélem őket el.
jan. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!