Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindketten házasok vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten házasok vagyok (nem egymással) és folyton szóbahozza, az jelentheti azt, hogy féltékeny?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő, akik kacérkodnak egymással munkahelyen.

Igen, csúnya dolog, lapozz, ha csak ezt tudod írni, köszi!

Szóval néha megemlíti a férjem és az ő feleségét. Mondok egy példát, beszélgetés közben egy ilyet beszúr, hogy majd kérdezd meg erről a férjed vagy a feleségem is ezt szokta mondani.

Ezt leszámítva totál kacéran viselkedik, gyakran hozzámér, mindig kettesben próbál lenni velem, nagyon sokat kérdez, beszélgetünk, mosolyog, stb.

Ez azt jelenti, hogy akar valamit?


jan. 7. 01:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindketten házasok vagyunk*
jan. 7. 01:14
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Azt.
jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
És akkor csodálkoztok, hogy az ilyen embereket 40-esként lecserélik-megérdemlitek a sorsotokat.
jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem akar elválni és téged elvenni.
jan. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az jó, mert én sem akarok elválni.😅
jan. 7. 01:50
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Emlékeztet, hogy neked férjed, neki felesége van. Ha esetleg elfelejtetted volna 😄
jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy féltékeny. Ebbe, hogy tudtad ezt belelátni?
jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Azt akarja, hogy leszopd. Ennyire tart jónak.
jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Meghúzza a határokat.

Elbohóckodok veled,de otthonra nem kellenél,mert várnak...

jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arról van szó, hogy neki a világ legtermészetesebb dolga, hogy van a házastárs meg van a szerető....


Férjem és a szeretője megbeszélték, hogy ha valamelyikük házassága javul, akkor abbahagyják (sajnos olvastam...). De hogy a p*csába javulna, ha van egy szeretői viszony és otthon meg nem teszünk semmit a javítás érdekében??? Gyávák és undorítóak vagytok mindketten.

jan. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!