Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan nő 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan nő 10 éve kapcsolatban akivel az a tapasztalat hogy sunyin, gerinctelenül kimenekül a kapcsolatból az első probléma hatására?

Figyelt kérdés
Első kapcsolata velem volt. Azonnal kilépett indoklás nélkül amikor nehezebbek voltak a dolgok és nem voltam lelkileg és türelmileg a topon mert agyvérzést kapott az apám és rám hárult minden feladat otthon és össze omlottam. Egyik pillanatról lett a másikra annyira rideg hogy már az életem sem érdekelte többé és szinte azonnal mással ismerkedett. A szeretetet és kitartást nem ismeri vagy inkább csak akkor tud ragaszkodni ha futni kell egy szekér után ami nem veszi fel. Ha a másik ember is oda van érte és teljesen benne van a kapcsolatban az őt taszítja és nincs többé neki varázs. De itt a bökkenő: ez a nő 10+ éve kapcsolatban van már. Mégis hogyan? Az lehet a háttere hogy a pasija teljesen papucs vagy robot módban létezik? Azt tudom szerencsére hogy nem változott meg a nő. Átbeszéltem a dolgokat egy olyan férfival akivel a párja mellett ismerkedett azt hazudva hogy semmi hátsó szándéka nem volt. De azzal a férfival is úgy viselkedett mint velem: pillanatok alatt átkattant, dühkitöréseket kapott, folyékonyan hazudozott és végül kukába tette érzéketlenül és megpróbálta lejáratni. Szóval az biztos hogy gerincet nem növesztett. Érdekelne hogy mégis milyen kapcsolata lehet az ilyennek ami egy évtizede egyben van és vigyorognak a külvilágnak a social médián. A csávónak mi lehet a fejében? Lehet valami azon kívül hogy valószínű hogy spektrumzavaros és szolgalelkű? A nőnek sem értem miért jó ez... Vajon hányszor csalta meg?

jan. 9. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, nem unod még komolyan? Nem szeretett téged soha, csak kedvelt egy ideig, de te tönkretetted azt az érzést is.

Jött a másik, akibe beleszeretett és aki szépen viselkedik vele és azért vannak 10 éve együtt.

A másik férfi ferdített, mert ő akarta volna a nőt és felkapta a vizet, hogy barátilag nézett rá a nő!

Te meg elhitted és fújod magad 13 éve!!!

jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha nem lettél volna egy gusztustalan, igénytelen, agresszív, mocskos pofájú nemi erőszakoló, akkor neked járna tőle az, ami a párjának jár most.

Ja, hogy ehhez újjá kellett volna születned? :D

Ó, bocs.

jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy igazat állított a másik faszi neked és játszott vele, átvágta ugyanúgy mint téged amikor szükséged lett volna rá. Ha ő a bűnös az egész történetben és te hibátlan vagy (habár olyasmi nem létezik) akkor miért nem örülsz, hogy végre nincs az életedben? Örülnöd kéne, hogy megszabadultál tőle. Más férfit meg hadd hülyítsen ha egyszer hagyják neki,va a lényeg, hogy téged nem tud! Olyan amilyen, ha boldogtalan akkor boldogtalan. Neked már semmi közöd hozzá! A saját életed rendezd normális mederbe.
jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az a tapasztalat, hogy instant kihátrál a kapcsolatokból, de amúgy 10 éve párkapcsolatban van.

Nem gondolod, hogy a realitás kissé ellentmond ennek a tapasztalatnak?:D

Vagy esetleg annak ellenére mait gondolsz... mégiscsak változott?


Merthogy az az állítás egyszerűen nem évdhető, hogy "ő nem tud hosszú ideig párkapcsolatbna lenni, de 10 éve párkapcsolatban van":D A fekete nem fehér és a fehér nem fekete.

jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne tükörbe nézni.
jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
10en plusz éve volt...hagyd már békén.
jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!