Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen, h csak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, h csak így tudja kifelyezni a szeretetét? Vagy igazából nem is szeret?

Figyelt kérdés

Ugy kezdem észre venni rajta, hogy az tetszik neki, ha látja, nekem fáj

Pl szándékosan próbál féltékennyé tenni, vagy ha kérdezek egy egyszerű dolgot, szándékosan nem válaszol, és addig húz, míg fel idegesítem magam

Direkt nem dícsér, mert említettem neki, hogy jól esne

Direkt nem vesz ajándékot, semmit, mert mondtam jól esne

Direkt erősebben szorít akkor is, ha mondom h ez azért kezd fájni

Amit tudni kell róla, hogy gyerek korában nem adtak szeretetet a szülei, csak bántalmazást kapott mindig, nem dicsérték soha

Ajándékokat sem kapott soha

Mindig csak veszekedésekből és verekedésből álltak a napok


jan. 10. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy szeret-e, ha nem úgy viselkedik. Ez jellemhiba, az ilyen kib.aszni szokás, nem együtt lenni vele.
jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem szeret és menekülj, mert hamarosan ő fog téged bántalmazni!
jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amíg még tudsz...
jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A te szempontodból kb mindegy, hogy szeret-e vagy sem, a lényeg, hogy így is, úgy is tönkre fog tenni.
jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy szeret-e, ha ÍGY szeret? Kinek kell ez a fajta "szeretet"? Ne röhögtess már.. Remélem nem akarod azt állítani, hogy ez jobb, mint egyedül lenni.
jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem értitek a kerdezőt.

Neki kell ez a fajta szeretet.

Főleg ha tudja, hogy titokban szereti a fickó.

Ő meg akarja menteni ezt a pasit.

jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6 nrjuk megérteni, mert ez az önsorsrontás csúcsa. Épp itt az ideje, hogy felfogja, hogy soha senkit nem fog saját magától megmenteni. Teljesen mindegy, hogy mit csinál és mennyire rokkan bele, ez nem fog érte megváltozni.
jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a választáshoz...
jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, és nem is kell mindenkit megmenteni.
jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!