Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Goth fiúk! Nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goth fiúk! Nektek milyen egy Szép Lány? Képet is linkelhettek.

Figyelt kérdés
És még arra lennék kíváncsi,hogy milyen egy olyan lány,(és nem csak külsőre)akivel szívesen járnátok?
2010. okt. 23. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez érdekes lesz, mivel szinte a góthok 80%-a lány :P
2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
A goth fiúkat nem érdeklik a szép lányok, csak a többi goth fiú :D
2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Mi az goth? valami új stílus amiért megbolondulnak a fiatalok?
2010. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A goth stílus már vagy 40 éves, utolsó válaszoló; és a goth srácok nem mind melegek, sőt kevés köztük a meleg. Am nemtom nem vagyok goth
2010. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként így van..Fogalmatok sincs róla mi ez,és olyasmit ítéltek el,amiről nem is tudjátok hogy micsoda..Most nem erre vagyok kíváncsi,a kérdésem annak szól,aki tudja mi ez az egész...és ő is ezt a stílust képviseli.
2010. okt. 23. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
mind nyomorék..undorítóan néz ki az összes fiú és lány..attól még hogy régóta létezik ez a dolog,attól még gusztustalan.
2010. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
95%

aki ezt írta előttem : (mind nyomorék..undorítóan néz ki az összes fiú és lány..attól még hogy régóta létezik ez a dolog,attól még gusztustalan. ) Annak azt üzenem hogy egyáltalán nincs igaza mert igen is hogy vannak nagyon gyönyörű lányok a Goth stílusban is ! akik szolidan festik magukat és nem járnak minden féle papagáj frizurával (szín), azok nagyon szépek és kíványatosak !!!


a fiúkról pedig. én is az vagyok, és igen vannak melegek is, én is érzem hogy nem vagyok teljesen kerek ! de ettől még náluk is igaz az ami igaz ha nem festik magukat annyira ki, és szolidan öltözködnek, akkor ők is szépek tudnak lenni ! módjával mindent !

2011. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!