Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a fiút akit szeretek és aki 19 éves de én csak 14 vagyok de ö már át ölelt meg minden meg le kapott de nem hiszem h emlékszikrám mert szilveszterkor be volt rugva! :S mit tegyek hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyre írtad a kérdést. Itt biztos kevesebben veszik észre, mint a szex, szerelem kategóriában.


Ennyiből elég nehéz megállapítani, hogy mi a helyzet pontosan. Telefeonszám vagy msn cím megvan?

2009. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen oda adta a telefon számát!:$
2009. jan. 3. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor hívd fel, vagy írj neki egy smst, hogy találkozzatok valamikor. És meglátod, hogy most is akar-e téged vagy csak az alkohol miatt volt...

De szerintem öreg hozzád. Ne haragudj meg, csak azt szeretném mondani, hogy majd vigyázz magadra, mert én is 19 vagyok, néha nagyon durvák tudnak ám lenni az ilyen korú fiatalok :D

2009. jan. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben meg fogadom:S:)
2009. jan. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!