Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy ő-e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy ő-e az én titkos hódolóm?

Figyelt kérdés
van egy fura dolog velem: A suliból tetszik egy fiú de a nevemből csak anyit tudott hogy nagy valaki vagyok és tegnap előtt megkérdezte a baribőm mi a rendes nevem és tegnap jött egy levél egy titkos hódolótol és nem tudom ő-e az !!!!!!! Segítsetek kideríteni!!!!!!!!!!
2010. okt. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ő az! sőt biztos vagyok benne, én ott voltam!
2010. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogadj magándetektívet.



Vagy csak kérdezz rá.

2010. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom mert egy kicsit érdekes merteddig nem írt de másanp igen és nem vagyok bene biztos ő e az
2010. okt. 23. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??
2010. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!