Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 16éves fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16éves fiú, aki régebben felvett msnre (pedig sosem beszéltünk élőben, de szoktuk egymást látni/nézni/bámulni... Most már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:D hetente min.3-4szer 15-30percre), folyton néztük egymást, és egyik nap nem úgy nézett, ahogy szokott, hanem sokkal varázslatosabban:D... aznap délután írt msnen, hogy "járunk?" és én kimásztam a válasz alól (de már rég megbántam:(), nem tudom miért.Erre pár hónapra jól összekaptunk msnen(hogy miért, az mind1) és le is törölt és azt írta, hogy utál. Közben Én belészerettem, pedig csak msnen társalogtunk, élőben sosem.(Csak max köszöntünk egymásnak élőben.-de az összeveszésünk után már azt sem.) Én még mindig szeretem, pedig már jó pár hónap eltelt. Az lenne a kérdésem, hogy teccettem/teccek neki, vagy csak szivatott és azért kérdezte, hogy "járunk?"[közben msnre ki volt neki írva már egy pár napja, hogy "szerelmes vagyok",és mikor kitértem a válasza elől,akkor szedte le:S].?. Én ezt nem bírom...nekem Ő kell.Mit tegyek?:S Köszönöm annak, aki elolvasta és válaszol.Nagyon sokat segítene vele. [és bocsi, ha nem érthetően írtam le, kérdezhettek ha vmi nem egyértelmű.] 15/L
2009. jan. 4. 00:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek van (még) esélyem nála?:S Még mindig gyakran nézzük egymást, csak már nem társalgunk msn-en sem, és nincs köszönés sem.:S
2009. jan. 4. 00:13
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
most komolyan mit varsz? Lerazod, aztan meg azon nyavalyogsz, hogy nem keres. Donts el, hogy mit akarsz. valszinuleg teccettel neki, nem tudom, ha van esze, akkor elfelejtett teged, mert te nem torodtel vele. Ha szeretnel vele lenni, akkor tudasd vele, vedd fel megint, vagy hivd fel es mond meg neki, hogy sajnalod, ami tortent, nem tudod, mi utott beled. nem tudom, szivatott e vagy nem, kerdezd meg tole. Probalj vele kedves lenni.
2009. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
tuti bejössz neki csak 16 éves és talán komolytalan nem tudja hogy álljon neki a dolgoknak,és mivel kitértél a válasz alól és azt hiszi beégett és inkább azt mondja utál hogy javítsa a helyzetét.Szal tuti bejössz neki csak fél tőled meg a további beégéstől.Próbálj te lépni most felé.Vagy írj neki vagy beszélgess vmi fiúval és nézd hogy reagál hogy ha lát titeket:) De azért annyire ne flörtölgess mert mégjobban megijed,inkább adj neki jeleket hogy neked ő kell:)
2009. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem lerázni akartam, csak azért nem mondtam a "járunk?"ra igent, mert nagyon hirtelen jött és meglepett, és féltem, hogy csak a haverjaival szivatnak.:S

Egyszer már megpróbált visszavenni msn-re(ne kérdezzétek, honnan tudok róla, mert ez bonyolult), de nem sikerült, mert nem látta, hogy fenn vagyok, csak Én láttam őt, vagy vmi ilyesmi.. én meg nem tudom újra felvenni, mert ő törölt le. Felhívni meg nem merem.[ugyanis még sosem beszéltünk..csak a köszönés..]

amúgy köszi.

2009. jan. 4. 00:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy tetszettél neki.

Viszont nekem az a véleményem, hogy nem baj h msn-en társalogtatok.. de az, hogy csak msn-en maradjon egy kapcsolat:S:S eléggé durva.. vagy nem tudom hogy fogalmazzam.. hosszútávon semmi esetre sem jó.


Lehet, hogy már késő "futni utána", de ha gondolod, még megpróbálhatod, hogy ÉLŐBEN megbeszéled vele nem nyomulósan, csak olyasféleképpen, hogy rendezni akarod a kapcsolatot, mert kedveled. Szerintem beszéld meg vele...

Tisztázhatod akár a dolgokat is. Ezzel akár sikerülhet is.

de ne nyomulj.. mert azzal elriaszthatod, és ha kis százalékeséllyel is, de ott van, h csak hülyült, akkor neked lesz ciki. szal bátran, élőben beszéld meg vele, és NE nyomulj!


Hajrá:)

2009. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia ! én is 15 éves csajó vagyok és én is imádom az msn-t ! hát figyu a pasikat nehéz megérteni :P . Amúgy én tudom hogy létezik olyan , hogy nem láttad élobe mégis valamennyire beleszerettél , ez csak késobb fog kialakulni mikor megismered az értékes belso tulajdonságait. A kérdésre visszatérve : valamin nagyon osszekaphattatok ha ennyire megsertodott. Azt így nagyon nehéz megmondani hogy a "szerelmes vagyok " feliratot komolyan gondolta -e . Az a járunk kérdése szerintem oszinte volt és nem szivatni akart . De az , hogy szerelmes lett volna azt bocsesz de kétlem . Ugyanis a szerelem nem olyan (szerintem) hogy ha 1szer osszekaptok és azonnal torol , es meg esélyt sem ad megbeszélni, de az lehetséges hogy megszeretett látatlanba is . ÉS MOST MIT TEGYÉL ?: mindenképpen bészélned kell vele , és jó lenne ha szem´tol - szembe élobe . Megbeszélnétek hogy komolyan gondolta - e ezt az egesszet vagy csak szivatott. Próbald elérni valahogy és beszéljetek. SoK SzErEnCséT .... szius
2009. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A 2.válaszolónak nagggyon szépen köszönöööm:D:)

Reménykedtem, hogy ez a helyzet...de ha nem vagyok egyedül, aki ezt gondolja, akkor lehetséges:) Nem is tudod, mennyit segítettél ezzel. Köszii!!!

2009. jan. 4. 00:23
 8/12 A kérdező kommentje:
A 3.válaszolónak is nagyon köszii.:)
2009. jan. 4. 00:26
 9/12 anonim ***** válasza:
nm:)
2009. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A 4. válaszolónak is nagyon szépen köszii.:)

Sokat segítettél Te is!

2009. jan. 4. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!