Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szexkapcsolatot akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexkapcsolatot akar vagy csak barátság extrákkalt akkor miért borult ki ennyire amikor össze vesztünk?

Figyelt kérdés

Szóval tettem neki ,hogy nem tetszenek a fullentesei se a kegyes se a kisebb nagyobb és felejtsük el egymást mert fordított helyzetben nem tudom mit szólt volna hozzá.

Egész nap veszekedtunk ,nem hagyott békén, magyarázzam el pontosan mi a bajom stb.... hívogatot.

H szex kapcsolatot akár csak tőlem vagy haver akkor ennyire tepert volna ?

A másik.... mondom megyek mert itthon van egy kis munkám meg ,ne hagyjam békén hiányzik a fejem neki stb.... 17:55 kor el küldött, hogy menjél dolgozni mert ők mennek a fiúkkal szaunázás akkora van idopontjuk (elvileg )....

Most akkor mit is akarhat ? Ha akar egyáltalán valamit ? N31 ő42


jan. 21. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarja elveszíteni a lyukat.
jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 neked miben befolyásolja ez a te életed h ki mit hányszor ír ki ???hm ?

Meg tudod intelligensen válaszolni?nem igaz? Gondoltam ...

jan. 21. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért állsz le vele veszekedni? Leírtad neki, hogy mi a helyzet, ezekután nem kellett volna belemenni a veszekedésbe, hanem szimplán nem reágálni, ha ír. Mondjuk az utolsó kérdésed se értem miért írtad. Nem mindegy, hogy mit akar? Itt a lányeg, hogy TE mit akarsz! Állítólag kiadtad az útját, akkor meg?!
jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ürítőlyukat félti hogy ő ki lesz hagyva.
jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a kotekedos kerdezo aki lehord mindenkit mindennek ha ertelmes velemenyt alkot?
jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásol, nem zavar hányszor írsz ki kérdést kérdező. Csak nem értem hogyha egyszer azt írtad, hogy már nem érdekel, törölted akkor miért rúgózol még rajta mindig.
jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegesito vagy.
jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy a raplid bármit is megold ebben a helyzetben?Elvégre a pasas full kamus,tehát eleve együtt lennetek sincs értelme.
jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!