Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves félénk, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves félénk, visszahúzódó fiú vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17éves vagyok és még nem volt barátnő, eleg félénk, csendes vagyok. Van egy lány aki tetszik de még nem mondtam neki. Nem tudom hogyan tovább. Ő16éves,most lépett ki egy 2éves kapcsolatből.Szeintetek van esélyem,hogyan tovább?
2009. jan. 4. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy nehéz dolog a csajozás,de jajj...


Ha most lépett ki egy 2 éves kapcsolatból,akkor valószínűleg még kicsi az esélye,hogy összejönne valami,ilyenkor még kell kicsit hagyni,hogy "gyászolja" a kapcsolatot,ezenkívül még az is lehet,hogy a régi barátjával újra összejönnek.2 éves kapcsolatban azért már elég nagy a kötődés,meg a stb. szóval minden lehetséges.Attól még,hogy félénk vagy,igenis van esélyed.Próbálj vele beszélgetni,keresd a társaságát,de ne mássz rá,az a legrosszabb.De tényleg szerintem kicsit még várj,mert még szerintem elég labilis,és én nem akarnék még kapcsolatot,ha szakítanánk a barátommal 2 év után...


(16/L)

2009. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Attól függ h van e esélyed h milyen kapcsolatban vagy a lánnyal. ha nem iseritek egymást akk először az ismerkedéssel kezd ha meg már vagytok olyan jóba akkor meg rátérhetsz a témára. arról h félénk vagy nem nagyon tudok mit mondani én is az voltam/vagyok magamon kell segítenem. NAh én drukkolok.
2009. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, elég jól ismerem, osztálytásak vagyunk, szoktunk beszélgetni. Szilveszterkor felhívam, mondtam neki hiányzik, menyünk el valamikor valahova. Mondjuk ebből nem hiszem hogy kiderült számára. Anyit mondott meg megbeszéljük, édes vagyok. :p Félek attól hogy ha elviszem valahova, felteve hogy eljön, zavarbajövök és elszűrum.
2009. jan. 4. 01:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Témára még várom a tanácsokat, nagyon köszi
2009. jan. 4. 03:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia az hogy elhívtad valahová jó ötlet. Az hogy azt mondtad, hogy hiányzik, az talán egy kicsit túl erős, ha nincs köztetek semmi. Ha attól félsz, hogy elszúrod a randit, hát ne félj! :-) Ha egy suliba jártok, eleinte csak kérdezd meg, ajánld fel, hogy elkíséred, s közben tovább beszélgettek. Esetleg kérdezd meg hogy milyen filmet lenne kedve megnézni. Hátha neked is lenne kedved ahhoz a filmhez. De az egyik előttem szólónak igaza van, ha most jött ki egy két éves kapcsolatból akkor lehet hogy tökre fel van még dúlva érzelmileg, de az is hogy visszavágyik abba a kapcsolatba. Tehát nem kell akarnod semmit sem még tőle, de az jó, ha ott vagy a közelében, találkozgassatok, sétáljatok a Margit-szigeten, vagy a városligetben, vagy bármi kellemes helyen- majd ha nem lesz ilyen ótvar hideg, akkor meg még inkább. Szerintem azt sem kell megmondanod, hogy tetszik neked, és máris egy görcsölni valóval kevesebb :-)

Legyél csak vele, amennyit lehet, csináljatok jó dolgokat együtt, közös program, aztán a többi majd alakul.

2009. jan. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd el valahova, tereld el a figyelmét az exéről, esetleg kérdezd meg h fáj-e neki akar-e új kapcsolatot, stb bár ezeket ügyesen kell kérdezni, hogy ne egyből arra gondoljon h úúú ő járni akar velem baxus. És tudod, aki mer az nyer:D
2009. jan. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég sokat beszéltünk tudom miért ment tönkre és abba a kapcsolatba nem fog visszavágyni, bár nemhiszem hogy hamar elfogja felejteni.
2009. jan. 4. 03:46
 8/8 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van, egy ideig megpróbálom leplezni amit érszek és szépen lassan osszemelegedünk :d
2009. jan. 4. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!