Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatbol lehet komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatbol lehet komolyabb is ?

Figyelt kérdés

Szex utan ha össze akar bújni és úgy elaludni és reggel így kelni akkor nincs meg a részéről a szerelem?vagy igen?

Vagy mire lehet gondolni ?


jan. 22. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, mire lehet gondolni. De ha nem húzta el a csíkot rögtön utána, akkor valószínűleg többet érez puszta testi vágynál.
jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem föltétlenül szerelem, de nyilvánvalóam egyfajta ragaszkodás. Nekem volt ilyen szexkapcsolatom, amiben együtt aludtunk, filmet néztünk este meg ilyenek, mégsem volt szerelem egyikünk részéről sem. Csak magányosak voltunk, és kéznél voltunk egymásnak.
jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor előbb utóbb hangot kéne neki adnia.
jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Én nekem erre akkor van igényem,ha nagyon magányos vagyok.

Nem biztos,hogy szerelmes.A magány nagyon rossz tud lenni.

jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Osszegabalyodott alvas

Semmit nem akarok jobban

Ezeket ő irta

jan. 22. 21:42
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem szerelem egyáltalán, sőt lehet rájátszik az egészre, mert tudja, érzi, sejti, hogy te többet szeretnél tőle mint szex és hogy le ne lépj inkább megjátssza magát, hogy összezavarjon téged.
jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadálya lenne a komolynak? Végülis ha egyikőtök sincs kapcsolatban,mi baj lehet?
jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6

Amúgy te ezt honnan tudod? Ennyi erővel valaki ugyanígy kinyilatkoztatja, hogy márpedig ez tiszta, őszinte, életre szóló szerelem, és semmivel sem lenne kevésbé alátámasztott a véleménye.

jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akihez vonzodsz abba konnyebb bele szeretni.
jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Most is írt...

.Nagyon reg voltam igy😊,hogy nem vagy itt....

Akkor valamennyire csak húz hozzám nem ?

jan. 22. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!