Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben meghalt a tudomány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben meghalt a tudomány?

Figyelt kérdés

Ilyen nem volt soha életemben velem sem és vele sem .

Egyszer csak azon kaptuk magunkat h el kezdtünk beszélgetni...egymással ez volt mind a kettőnknek az első...

Egy idő után abba hagytuk és beszélgettünk tovább.

Én haza akartam menni ő nem engedte így ott aludtam nála. Utána már ment ,össze gabalyodva aludtunk el ,azóta non stop kontaktban vagyunk de nem lett ki mondva semmi .

Most ez miért lehetett ? Nem jött rá ő se én se mind a ketten 30+


jan. 23. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

30+-osok vagytok, és nem értitek mi van? No offense de ez éretlen..

Vajon miért beszélgettek ... Hát azért, mert arra volt szükségetek.

jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nekem is eszembe jutott...

O 42.... kellemetlen volt nekem is neki is és még ideges is lett...

jan. 23. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Beszélgetésnek írtad véletlen a szexet?
jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi van? 30 felett most beszélgettetek először mindketten? Vagy ez valami virágnyelv? Mit hagytatok abba ami után beszélgettetek?

Hogyan keveredtél a lakására, tekintve, hogy mindketten ledöbbentek azon, hogy beszélgettek. Néma csendben követtél egy idegent az ajtajáid? Vagy elrabolt?

Én kiégtem ezen a kérdésen.

jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 ne játszd az agyad...nagyon gyenge
jan. 24. 01:01
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
42 évesen itt tartani borsóagyú az biztos... szànalmas...
jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, szerintem valamit félreírtál. A kérdésedben szex van, de a kifejtésben nincs semmi szó erről.
jan. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert jobban esett a beszelgetés, mint a szex? Éppen nem voltatok szexelős hangulatban, inkább kötelező jelleggel ejtettétek meg, hogy megpecsételjétek a kapcsolatot. Aztán miután ráhangolódtatok, akkor megjött a kedv is. Ennyi. Nem kell túlgondolni.
jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elég hülye vagyok, de ezt a sztorit nem értem.
jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!