Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyeneket ír ittas állapotb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket ír ittas állapotban is ,józanul is ezt gondolhatja ? Ha programot is akar tervezni velem ,akkor nem csak szexkapcsolatot akar ?

Figyelt kérdés

.Ez az egesz annyira sokkal jobb lenne veled

.Semmit nem akarok jobban

.Nagyon reg voltam igy😊

.Osszegabalyodott alvas

Haza ér menjünk el állat simogatoba.

Kint dolgozik még egy hétig, meg annyira friss ez az egész...de közben tudom h tarkeresokon is van ...nem tudom hogy vagy mikor mondjam meg h ha tényleg komolyan gondolja akkor törölje le ...


jan. 23. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy csak én vagyok, de akkor törölném le magam, ha már biztos jeleit adta a nő, hogy hosszútávon akar velem lenni.

Tapasztalatból mondom, hiába volt többszöri jó csók, szex - régen 20 évesen azt hittem, csókkal már elkezdődik a kapcsolat, utána kitoltam szexig. De még utána is volt, hogy csak úgy lelépnek, mert nekik ez csak egy ideiglenes dolog volt, exhez mennek vissza, külföldön élnek tovább stb. Aztán volt egyéjszakásom is, ahol utána kiderült, hogy épp frissen vált és csak szüksége volt valakire... oké, csak az ilyenekkel folyamatosan felhígulnak a gesztusok, ilyen tapasztalatok után egyre kevésbé és kevésbé tudom komolyan venni a nőkkel való interakciókat.


Egyre inkább úgytekintek rájuk, hogy ideiglenesen vagyunk egymás mellett, aztán ha már bemutat otthon a családnak, barátainak, az elég ütős pozitív jelzés. Az is pozitív, ha készül valamivel, vagy vesz valami kis apróságot mert észben tartotta, hogy te annak örülnél. (bármiről lehet szó, a lényeg, hogy nem csak a testi kielégülésen van a hangsúly, hanem hogy adni akar neked valamit, mert látni akarja az örömödet) vagy ha csak segít valamiben.


Ha ilyen gesztusok, jelzések után is még társkeresőn van, akkor az ottrohadjon meg :D akkor az csak szexkapcsolatot akar.

jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Részeg ember össze-vissza beszél. Lehet, hogy nem is fog rá emlékezni. Vagy ha igen, szégyellni fogja. Vagy lehet, hogy tényleg így gondolja. Ki tudja?
jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Halvány dunsztom sincs 1 .

Gondolkoztam rajta h meg lepem valami aprosaggal majd...de én viszonyt addig nem mutatom be senkinek ameddig fent van ilyen oldalakon .

jan. 23. 23:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj ...:)
jan. 23. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóba se állnék vele, ha le szokott részegedni.
jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Piàs nem kell soha....
jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyetek birka xart lapatolni.
jan. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!