Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nők miért félnek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért félnek ennyire a kontrolltól?

Figyelt kérdés
Ha tiszta a lelkiismeretük, nem kell legyen félnivalójuk sem.

jan. 24. 02:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mi??
jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Mi ez a személyeskedés? Ki mondta hogy rólam lenne szó? Én csak azt látom hogy manapság a mai nők egyszerűen mindenre ugranak, ami kicsit is a kontrollról szólna. Hogy ő aztán szabadon csinálhasson amit csak akar, senki ne szóljon bele semmibe. Közben rekordokat dönget a megcsalások és válások száma. Nem lehet hogy összefüggés van ezek között a tényezők között?
jan. 24. 15:00
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezonek pont az a deszkaja log, ami a tobbit osszefogna.
jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

22

Bármiféle megbízható forrást tudsz arról linkelni, hogy népességarányosan megugrott a megcsalások száma? Vagy csak így puffogtatod bele a nagyvilágba?

jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a megcsalás olyan vezetett statisztika lenne, hogy csak úgy bebattyogsz a hivatalba és kikéred :)) Vagy te tudsz esetleg ilyenről 25-ös?

Én a környezetemben tapasztalom ezt, ahogy bizonyára mások is. Csak ehhez persze nem árt nyitott szemmel járni, és alaposan elbeszélgetni az emberekkel. Sok mai szakítás mögött ez a valódi indok, csak hát - nyilvánvaló okokból - nem reklámozzák a külvilágnak.

jan. 24. 16:11
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

26

Valóban nincs ilyens statisztika, úgyhogy ne is pofázz róla. :D


Igencsak kétlem, hogy éltél 80 évvel ezelőtt és figyelemmel kísérted a falusi pletykákat. Tévednék?

jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Mi ez az arcátlan stílus kedves 27-es, ezt most mégis mire véljem? Azért tiszteljük már meg egymást, én is normális stílusban szóltam hozzád, elvárom hogy te is viselkedj ennek megfelelően velem.

Mellesleg én is kétlem hogy te magad éltél 80 évvel ezelőtt, így szintén nem bizonyít semmit, hiszen te sem hallhattad a falusi pletykákat. Tévednék?

jan. 24. 16:34
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
28, nem is ő állította, hogy biztosan tudja... Nos, honnan is tudod biztosan? A te stílusod kontrollmániával fűszerezve, biztosan tudom, hogy nő a földön nem marad meg melletted. Nem kell neked senkit kontrollálnod. :)
jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

28

Nem rajtam vna a bizonyítás kényszere, hanem rajtad. :D


Ennyi erővel én is beleböfögök a világba valami hülyeséget, majd azt mondom, cáfold... Nem. Annak kell bizonyítani, aki kijelent.

jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!