Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj ha közlöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj ha közlöm a ferfival ,hogy nem akarok barátság extrákkal kapcsolatot vagy szex kapcsolatot tőle de ha csak ennyit akar akkor én ebben nem leszek partner ?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok ,szeretnék végre megállapodni, de nem akarok szex kapcsolatokban bele menni sem pedig a második vagy harmadik vagy mellettem ismerkedjen mással.

Ez tényleg ekkora baj manapság?

De miért?

Én nem a pénzre hajtok hanem saját családot akarok a közel jövőben.


jan. 24. 04:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal van a baj, hogy ezt meg is kérdezed... Miért lenne az baj, hogy tudod mit akarsz és ahhoz tartod is magad?
jan. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A normális emberek azt akarják, amit te.


Vannak, akik örök agglegények, aggleányok. Úgy erzik, nem alkalmasak az együttélésre, és ehhez tartják is magukat. Van 2-3 kapcsolatuk, eljárnak hozzájuk, eltöltenek 2-3 órát, és annyi.


Ha az elején megbeszélitek, ki kit keres, és az kizárja egymást, az miert lenne baj?


Nem vagyunk egyformák. Mindenki megy a maga útjára.

jan. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nincs vele semmi baj. Én mindkét oldalról látok példát. Én elvből nem tartok ilyen kapcsolatot inkább egyedül élek holott nem szeretnék. Igyekszem ismerkedni ahogy sikerül. Van pár ismerősöm aki tart szeretőt, azok a férfiak olyan családból származnak akik nem elégedettek "az ágyban " otthon. Nem mondom ,hogy ez egy egészséges kapcsolat és ez szarul hangzik de van akinek ez az opció menti meg a házasságát. Van aki elmondja a párjának hogy ez van. Olyat is láttam ,hogy ezt a feleség megengedte és nyitott lett a házasságuk a gyerek miatt.

Nyilván nem szabad elfeledni a saját lelkiismeretünket és az értékeinket. Én ilyen kapcsolatokat biztos nem ápolnék, neked is jogod van eldönteni és vállalni a következményét.

jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ez így nem jó.
jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

gramma nazi 1# top comment 0% :D


én is így vagyok, amit szeretnél normális.


ne foglalkozz azzal hogy sokan csak dugni akarnak köszönj el tőlük mikor ki derül és kész.


ne pazarolj rájuk időt.

jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nem véletlen tettem fel a kérdést....

Lehet ég örök aglegenybe sikerült bele futnom.

Kedvelem mint embert ,de nekem ez a barátság extrákkal vagy szeretni viszonyra nincs igényem és nekem nem ez a célom.

Tudom ,hogy trendi me ő is de nekem nem .

És szerintem a legjobb ha a két fél már az elején el dönti mit is akar a másiktól vagy egyáltalán mit akar.

Ugyan ezt így még írtam neki az este de még nem jött válasz.

Most biztos én vagyok a mumus és minden rossz ,de ehez még fiatal vagyok és ilyen kapcsolat mellett nem szeretnék lehorgonyozni ,szerintem még fiatal is vagyok hozzá és mint mondtam, nem ezt akarom .

jan. 24. 08:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veled.
jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Total egyetertek 1-essel.
jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!