Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt ír nekem èvek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt ír nekem èvek óta minden egyes nap?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam(fèrfi 40 éves,házas) akivel már kerek 3 ève folyamatosan 0-24-ben chatelünk.Ezidő alatt kialakult már köztünk egy intimebb viszony.Nem testileg, inkább lelkileg/mentálisan.Vonzódunk egymáshoz(testileg is),de sohasem történt köztünk konkrèt dolog.Egyszer szóba jött, hogy miért nem noha akarnánk mindketten.Akkor azt mondta nem akarja megbántani az a feleségét,meg úgyis kiderülne.. ráadásul vallásos is.(én 37 éves vagyok szintén házas,neki is nekem is gyerekeink vannak...most ettől vonatkoztassunk el,tudom,hogy nem szèp a szitu)Ahogy tellnek az èvek és az èrdeklődèse nem kopik,azon angyalok,vajon miért írogat nekem mindig,mit jelenthetnek/adok neki amiért nem tud tőlem elszakadni?Mondhatnám, hogy csak játszik velem,de mint írtam nem történt igazából semmi sem,de akkor mègis szerintetek mièrt?

jan. 24. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hiányzik a házasságából, amit te pótolsz. Pl. veled bármiről beszélgethet.


Nyilván, a feleségével

nem.

jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak a testedet adhatod, a figyelmedet, érdeődésedet is. Ezen csüng a férfi. Én mondjuk biztos nem pazarolnék rá időt.
jan. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

ha a férjedbe tennél ennyi energiát talán jobb lenne a házasságod és nem lenne másik pasi akivel csak írásban kavarsz.


el kéne válni mind kettőtoknek és végre ön azonos életet élni nem?


máskülönben ez idő pocsékolás

jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
a gyakos válaszolgatás is időpocsékolás mégis itt vagy
jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még tiniként volt egy lapos kapcsolatom, a srác nem akart változtatni semmin én meg nem szakítottam mert nem volt önbizalmam. Jóban lettem egy fiú osztálytársammal, akivel egy idő után nem csak szünetekben, hanem Messengeren is beszéltünk sokat. Ő mindig visszaírt hamar, a barátom nem, vele lehetett szexről beszélgetni, a barátommal se beszélgetni se csinálni nem lehetett. Ő megadta nekem azt, ami hiányzott a kapcsolatomból: figyelem, nőnek tekintés, kommunikáció. De összejönni nen akartam vele meg külsőre se jött be, habár sokat flörtöltünk meg megbeszéltük hogy egyszer biztos szexelünk majd. Na ez addig ment amíg egymásba nem szerettünk és dobtam a barátomat érte :D


Mondjuk házasként gyerekkel nem javaslom a válást, de szerintem is inkább koncentráljon mindenki a saját párjára.

jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én azon gondolkozok egyébként, hogy nem az adja meg a varázsát, hogy reménnyel tekintessz ki abból a helyzetből egy másikba, amire ráprojektálod azt amit szeretnél (hiszen nem tudod, hogy vele milyen lenne, lehet hogy ugyanilyen) és így illúziókban tudod tartani magad, hogy van még remény? És nem lehet, hogy ha vele össze jönnél hasonló lenne a helyzet mint most egy pár év után?
jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelműen megadod neki azt amire szüksége van a figyelmet.

De igazából én nem nagyon értem az embereket inkább élnek egy biztos langyos vízben mintsem, hogy változtassanak ez kinek jó? Nagyon nehéz és hosszú önismereti út de én úgy voltam vele, hogy egy életem van és szeretnék még boldog lenni. Vagy ugy ,hogy megyek az saját életemet élni vagy ugy hogy akkor helyre rakom a házasságom de ez hogy se itt nem vagyok teljesen boldog se ott ( mert ott sem kapsz meg mindent hisz csak online van ) ennek semmi értelme. És igen egy válás sok esetben anyagi csőd na de akkor igy élsz inkább sehogy?

jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
De jó kérdés...Magam is ilyenben vagyok, de még én sem tudok rá választ adni úgy igazán. Sokminden eszembe jutott, mindben van igazság, de talán egyik sem a teljes, valós...
jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Tipikusan ket szar hazassagban elo ember, akik ahelyett, hogy dontesre cinnek a kapcsolatukat, hogy megjavitjak, vagy kilepnek belole, egymasba kapaszkodnak es varjak, hogy minden jobb legyen. A sodrodas es donteskeptelenseg a melegagya ezeknek, kulonben ez a hekyzet letre sem jott volna. Fel kene noni es meghozni a szukseges donteseket. Persze nehez, mert kovetkezmenyek is vannak, azt meg az ilyen emberek kerulik, mint ordog a semjenfustot. Emberi minosegben kene elolepni, vagy magasabb szintre lepni, es akkor nem ezek a felrelepesek jelentenek az egyetlen utat a boldogsaghoz. Egy felnott, onmaga sorsat iranyitani tudo embernek nincs szuksege megalkuvasra.
jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!