Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abból lehet baj, ha én 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból lehet baj, ha én 28 évesen kinézek 21-22 évesnek, a 20 éves barátnőm pedig 15-17 évesnek?

Figyelt kérdés

Ezeket nem mi adjuk más emberek szájába. Amikor heti szinten új embereket ismerek meg és valamikor kiderül a korom, szinte mindenki őszintén meglepődik. Fiatalok is fiatalnak néznek.


A barátnőmet múltkor egy 13 éves lány 15 évesnek hitte. Ez volt neki a minimum (nekem is volt ilyen, 28 évesen 20 éves valakitől), de ez a 16-17 az általános.


Ez, hogy lehet-e baj nem is tudom pontosan hogy értsem, mert nyilván legális a dolog, szóval ide most bármit lehet képzelni, ami eszedbe jut, pontosan én sem tudom mire gondolok. Lehet, hogy csak paranoiás vagyok, azt is elmondhatjátok.


jan. 24. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi a búbánatos baj lehetne ebből szerinted, drága barátom?
jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 eveseket rendszerint nezik 15-6 evesnek mivel itt meg nem indulnak be a legtobb embernel az oregedesi hormonok.. engem is 15 nek neztek regebben. Akit idosebbnek neznek azzal meg kicseszett az elet mert hamar fog megoregedni.
jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 19-nek nézek ki,de örülök mindig 27F
jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

28/N vagyok és kb heti szinten megkapom hogy gimisnek nézek ki, rohadtul utálom amúgy :D Két évvel vagyok idősebb a páromnál és mindenki azt hiszi hogy én vagyok kb 16 éves ő meg mondjuk 20 :D


Bajod nem lesz belőle, ha valaki feljelent akkor csak megmutatjátok a személyiteket és kész :D

jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Minden no ezt mondja 2 kilo sminkel a pofajan. Xd
jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!