Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

Legfeljebb 25 éves korig keresek min pedig 19-20. Igaz, hogy 17-18 évesek között is találni ritkán olyat aki érettebb de ez ritka. Bár a cringe az, hogy a saját korosztályomban is azt veszem észre egyre több a gyerekes, magát fényező követelőző nő. Akinek nem inge úgysem veszi magára. Olyan lányt magamnak aki jó indulatú, kedves, nem egy idegbeteg házisárkány, nem dirigálós, nem pénzéhes, el lehessen beszélni vele szinte bármiről és 2-3 év kapcsolat után ne akarja rám erőltetni azt, hogy már költözzünk is össze. De a házasságot főleg ne. Nem feltétlen arról van szó, hogy kizárom azt, hogy ez megtörténhessen. De azt nem szeretem ha egy nő erőlteti mert nekem sok kell ahhoz, hogy ilyen komoly döntések mellett csak úgy elhatározzam magam. Hogyha pedig egy olyan lányt találok aki már melózgat akkor oké, tegye mivel én is szoktam. Csak még tanulok, ezért nem tudok olyan gyakran bemenni. És akkor is sokszor 4-6 órára van energiám egyenlőre pedig alapból 8 óra lenne kötelező ha nem lennék tanuló, nyáron pedig sok a baráti, családi program. De ha valami programunk van együtt főleg ami fontosabb lehet akkor a munkahelye miatt ne offoljon ki semmit. Ha nem fontos akkor viszont megértem, hogy nem nagyon akar szabadnapos lenni.

(Volt időszakom nekem is nem rég amikor két évig nem tanultam és a végén mentem el dolgozni akkor volt barátnőm és a sok szabadnapot vettem ki épp azért, mert sok volt a program akkor vele olyan is ami fontos volt. Amikor nem tudtam ürügyekhez fordulni akkor húzta a száját és morgott néha. De utána megértette egy idő után, hogy a jó kapcsolat érdekében volt a sok lógás egy időbe. De hamar vége lett, de megérte mert ez alatt a viszonylag rövid idő alatt is tartalmas élményeket szereztem azzal a lánnyal, azóta már alig kérek szabadnapot amit furának is tart a főni. De valamilyen szinten díjazza is. Én is ilyesmi lányt szeretnék)


És a koromban nem egy olyan lány aki olyan dolgok miatt is nagyra tarja magát amit csak a sok rossz gondolkodású ember ismer el. Valóban normálisan gondolkodó emberek szemében pedig butaság és elitélendő.


Viszont bevallom az őszintét, hogy én is hasonló cipőben járok mint más a legtöbb ember legalábbis a fiatal 14-35 év körüli korosztály, hogy számít valamennyire a külső is ezek mellett. Tehát jó lenne ha olyan lányt találhatnék akinek szép, fiatalos arca van még ha 22-25 közötti akkor is jól tarja magát. Hosszú haja, jó kisugárzása. De ezek csak akkor érnek bármit is ha emellett a személyisége is megvan hozzá.


Magamról annyit írok, hogy kedves, vicces, normális srác vagyok, sportolok, szeretek új embereket megismerni és utazgatni, bulizni, társalogni. Egyenlőre még csak egy szakmám (szakács) és érettségim van lehet, hogy gáz de jogsim az nincs, sajnálom, de úgy gondolom nem ettől leszek ember. 180-182cm vagyok 70-75kg. Tehát sportos, vékony, nem túl magas. Szimpla barna szem, barna haj, sokak szerint helyes vagyok és jól tartom magam. Mert még mindig elég tinisek nézek ki. Akit lehet túlzásnak vélek. Mert tini lányok rám se néznek. Bár nem is igazán akarom. De azt sem igazán veszem észre, hogy annyira a kicsit idősebb idegen lányok megnéznének maguknak. De ezek a jelenségek már 20 éves korom körül elkezdődtek. Amikor kamasz voltam valamivel jobban tapadtak.



jan. 25. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Hű😅😅😅😅
jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Pedig a 20-on éves korosztályban sajnos manapság már sok az olyan nő aki gyorsan házasodni akar. Illetve biztos lesz olyan aki itt is rád fogja mondani, hogy gyerekes vagy két okból azért mert nem akarsz még házasságot, meg azért mert elvárod azt, hogyha összejössz valakivel az ne dolgozzon orrba-szájba és ne legyél egy huszadrangú valaki az életében. Meg valaki még lehet a jogsi hiánya miatt is. A második indok sokak számára úgy hangozhat, hogy jogos is egy nő részéről. De az valóban nem egy jó kapcsolat ahol a munka az első ilyen fiatalkorban. Nem írtál kort kérdező, de gondolom 25 felett lehetsz az alapján legalábbis, hogy neked is 25 a max életkor. Lehet jobban járnál egy tini lánnyal mert bezony nincs sok különbség közöttük gondolkodásban. Csak a korban hozzád közelebb lévő nők között sokkal több az olyan aki azt nézi milyen vastag is az a pénztárca. Főleg ha szép lányt akarsz magadnak te is. Ha egyetemen tanulsz most akkor lehet szerencséd, de ha valami levelezős, vagy sima szakon vagy megint akkor bizony keresgélhetsz azért, hogy megtalálhasd a jót. 28/F
jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
26 vagyok én is épp úgy gondoltam ahogy le írtad kettes, hogy a munkával kapcsolatban, nyugodtan írhatják, hogy gyerekes vagyok, de igazam van. Épp róluk szól az a rövid bekezdés amit pont a munkám után írtam le! 😃 De ezek mellett azt is elvárom, hogyha a munkahelye nem jó ezt kifelejtettem pedig fontos ha dolgozik és nem jó a munkahely vagy néha stresszesek a napok akkor azt egyetlen alkalommal ne mutassa ki. Mert olyan lányt bizony szintén nem tudnék elviselni. Ha annyira stresszes a munka akkor mondjon fel ha nem bír magával és még szülőknél lakik! Én is szülőkkel lakok még.
jan. 25. 13:20
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Bocsánat, ezt nem bírtam végigolvasni 😵‍💫 Hány évesnek tetszik lenni? Abból hogy nagy kegyesen megengeded hogy akár 25 éves is lehet a menyecske azt feltételezem hogy 40 körüli incel. Ne legyen gyerekes? Te vagy az (vagy autista...) Mindesetre ez a szöveg nagyon kínos.
jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

"Tehát jó lenne ha olyan lányt találhatnék akinek szép, fiatalos arca van még ha 22-25 közötti akkor is jól tarja magát."


Ez hülye.

jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Pontosan miért is tartasz engem gyerekesnek. Azért amire már a kettes válaszban fel is készítettek? Akkor azt tudod, hogy ellenben pontosan, hogy te vagy nagyon gyerekes és buta. Csak te azt gondolod, hogy ez a felnőtt gondolkodás. Az előző válaszomban említett rövid bekezdést olvasd el inkább és gondolkozzál el mennyire buta is vagy valójában.

De nem is pazarolok rád több időt mert látszik, hogy te csak egy kötekedő, troll vagy azért írtad azt, hogy biztos autista vagyok és egy negyvenes incel. Nem baj modiknak jelentettem mindkét választ, nem azért mert feltudtál idegesíteni, sőt írjál még ilyeneket. Mert csak röhögök a vergődéseden. Meg legalább a modiknak több oka lesz arról, hogy bannoljanak az oldalról remélem, hogy mihamarabb ip bannt kapsz ráadásul, mert gondolom másokkal is ezt csinálod.

jan. 25. 13:39
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Én láttam olyan lányt aki ennyi idősen már inkább kinéz inkább 30-nak..
jan. 25. 13:42
 8/18 A kérdező kommentje:

#9 Jelentettem, ezeket a válaszokat is. Mert igen ti csak kötekedni jöttetek ide mind a ketten és nincs helyetek ezen az oldalon. A való életbe legyen ekkora arcotok. Vagy akkor legalább olyan oldalon ahol az arcotokat adjátok. Gondolom messengeren nem lenne akkora pofátok velem szembe. Igaz, hogy azt a mondatot nem jól fogalmaztam meg. De mindegy mert ti még abba is belekötnétek amibe egyáltalán nem lehet.

#10 Tudom, hogy csak kötekedni akarsz. De aki ilyet válaszol na inkább annak a fejében vannak gondok. Ha nem hiszed el akkor tudok neked mutatni az ismeretségi körömből ilyet.

jan. 25. 13:55
 9/18 A kérdező kommentje:
#11 Kérlek írjál még egy pár ilyet! 😂😂😂😂
jan. 25. 13:57
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
#12 messengeren is pont ezt mondanám. Illetve inkább semmit, csak letiltanálak, mivel nem válaszolok idegeneknek 🤷
jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!