Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a szándéka a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka a férfinak, ha azt írja a nőnek, akit látásból ismer, személyesen nem igazán, hogy feltűnő jelenség, meg kérdezgeti, hogy mit szeret csinálni szabadidejében?

Figyelt kérdés

Facebookon jelölt be, bejárt a munkahelyemre régen ahol dolgoztam.

30 feletti a pasi.

Majdnem mindennap ír, hogy ha ráérek beszélgessünk.


jan. 26. 08:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10,onnan,hogy továbbra is írod a hülyeségeidet.Ja,nem tudod,hogy mit írt,erről beszélek,csak írogatod itt a szövegedet magadból kiindulva.
jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
9,és miért nem írsz vissza?Zárd le,ha nem akarsz semmit!
jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#11 Te szándékosan nem fogod fel amit írok, mi? Tök mindegy, hogy mit ír a csávó, mert nekem az írogatással van problémám. Egyszerű mondat, sikerült megérteni?
jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13,felfogtam,hogy egy hisztigép vagy,ja.De ez kit érdekel?Nem a kérdésre vonatkozik,hogy te miért hisztizel.Olyan vagy,mint egy ovis,aki csak azért is mondja.
jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
#14 Tehát tényleg nem fogtad fel. :D Tiszta hülyét csinálsz magadból, de ne zavarjon. Az ovis nyivákolás pont hogy téged jellemez, főleg ezzel az értetlenségeddel karöltve. Egy vicc vagy. :) Egyszerű mondatokat nem vagy képes értelmezni és felfogni, emiatt totál másra reagálsz, mint ami le van írva. Mondanám, hogy menj vissza az iskolába, de ami az értelmi szintedet illeti, előbb az ovit kéne megugranod. :D Szerencsétlen. :D
jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15,pont azt büfized vissza,ami rád illik,látom,hogy kifogytál az érvekből,így marad a vagdalkozás,meg a hisztizés és csapdosás a cumisüvegeddel.Játssz inkább a csörgőddel és engem meg hagyjál békén!Szia!
jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Kifogytam az érvekből, mert már elmondtam mindent, de semmit sem sikerült felfognod belőle, hiába magyaráztam el többször is. Innentől kezdve minek ismételgessem tovább? :) Felesleges, mert nem jut el az agyadig. Nincs értelme neked bármit is mondani, mert nem érted a saját anyanyelvedet, csak a saját hülyeségeidet szajkózod, ami teljesen független attól, amit mások mondanak neked.


A saját fejedben lévő hallucinációiddal vitatkozol, ehhez én tényleg nem kellek. :) Szóval további jó hisztériázást és vitatkozást a saját meghasadt elméddel. :)

jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!