Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra mit jelent szeretni egy nőt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bugyután hangzik a kérdés, de őszintén érdekel, hogy ez a fajta szeretet miben nyilvánul meg, legjobb barátotokként is tekintetek-e rá, akivel bármit megoszthattok és megbeszélhettek, szellemi partner is-e a számotokra, vagy ezekre a dolgokra a férfi barátaitokat "tartjátok" inkább, a barátnőtöknek pedig más szerep jut az életetekben. Hol van a határa azoknak a dolgoknak, amelyeket megtennétek érte? Sokat szeretgetitek? Szoktátok neki mondani szex közben/után, hogy szeretitek őt? A magatok érdekei és vágyai elé helyezitek az övéot? Mindent elfogadtok, ami ő? Remélem, érthető, hogy mire vagyok kíváncsi.

jan. 28. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A legjobb barátomként tekintek rá, bármit megoszthatok és megbeszélhetek vele. Szellemi partner is számomra. Mindent, de ha szükséges, akkor legfeljebb olyan dolgokat tennék meg érte, amikből nem lennének hosszútávú káraink... tehát logikus, észszerű dolgokat, ha a helyzet úgy kívánja. Sokat szeretgetem, szoktam neki mondani szex közben/után, hogy szeretem. Ha egyikünk sem látja hosszútávon a kárát, akkor a magam elé is helyezem az ő érdekeit/vágyait. Ha nem szélsőséges, akkor mindent elfogadok, ami ő. Sajnos már nem vagyunk együtt. :)
jan. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem leszek népszerű de én nem megyek át simp be. kipróbáltam így is ki lettem dobva. mostmár azt várom hogy az adott nő igenis tegyen a kapcsolatba energiát.


kölcsönös bizalom és egymás segítése ha megvalósul akkor lehet szerelemről beszélni.


sexben a legtöbb nőnek több törődésre van szüksége mint egy átlag pasinak. ezt nyilván megkapja és úgy csináljuk ahogyan amikor ő akarja.


cserében elviseli a férfi náthával járó szenvedést xd.


alapvetően fontos hogy legyen egyensúly, tisztelt és egymás megbecsülése.

jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Nincsenek mar olyan nok akik megerdemelnek a szeretetet es a torodest.
jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Birtoklast.
jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

"akivel bármit megoszthattok és megbeszélhettek"


Egy jó párkapcsolatnak így kellene működnie.


Én nem szoktam ilyen határokat kijelölni, hogy ki hova tartozik és kit mennyire szeretek, de ha megszeretek egy nőt akkor azt szoktam érezni, hogy szeretném őt megvédeni mindentől és szeretném, ha érzelmileg biztonságban érezné magát és tudná, hogy én rám számíthat. A mindennapokban arra szoktam gondolni, hogy bár jobban fel tudnám vidítani és szeretném, ha jó kedve lenne és sokat mosolyogna. Ezért szoktam például vicces állatos videót küldeni, hogy amikor reggel felkel és esetleg írni akar nekem, akkor legyen ott valami ami megmosolyogtatja.


A legtöbb dolgot megtenném olyan valakiért akit szeretek. A többi kérdésed már inkább az egyéni és az adott partnerhez kapcsolódik így nem lehet konkrétan egyértelműen válaszolni.


Nem teljesen érhető ez a része számomra, hogy mire is gondoltál, mert hiába szereted a másikat nagyon, mindent nem fogsz elfogadni és minden helyzetben (pl konfliktus) nem biztos, hogy magad elé helyezed az ő érdekeit. De a feltétlen szeretet részemről (kölcsönösen) egy vágyott dolog.


F

jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!