Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsáltanál? Megtennéd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsáltanál? Megtennéd?

Figyelt kérdés

1 hónapig voltunk együtt de olyan mély nyomott és fájdalmat érzek amit még soha sem. Sajnos nagyon nehezen bízok meg valakiben. Tudom nem jó de mint mindenki sok csalodás ért. Volt egy megérzésem így elkértem a telefonját. Ő persze oda is adta. Belenéztem és láttam hogy hiányzik egy palival a beszelgetés... Kérdeztem mondta a volt barátja. Kérdeztem mizu a beszelgetés többi részével mondta hogy törölte mert nem akarta hogy félre érthető helyzetbe kerüljön. Ebben a beszélgetésben a csávó egy másik nőről beszélt hogyan és miként alakul köztük. Sajnos belenéztem a többibe is. Volt neki egy pár akikkel össze járkált szexelni. Még előttem. A pár hívta a volt baratnőmet hogy menjenek szórakozni mert már régen volt stb.. Itt nem mondta hogy vagyok neki. De a párom is érdeklődött utanuk hogy mizu stb.. A csávot is drágámozta.. Meg hogy milyen szépeket tud mondani stb... Pár napja szakítottunk ő írt nekem. Be linkelem.


Nagyon sajnálom amit tettem, és tényleg elbasztam. Borzasztóan szegénylem magam és a legrosszabb hogy fájdalmat okoztam neked. Tudom nincs rá esély, de ha még is úgy érzed ,adsz nekem egy esélyt, akkor sokkal jobban megbecsülöm és vigyázok rá. Úgy érzem te vagy az igazi, és szörnyű azt érezni hogy nem lehetek veled soha többé. Reménykedem, hogy hátha ... És várok rád. Megértem azt is, hogyha nem. Nem foglak zaklatni. Ezt még le akartam írni neked. Már csak akkor írok ha a tűk miatt találkozunk kell. Köszönöm, hogy velem voltál és engem választottál. Nagyon Szeretlek ❤️


Borzasztóan rosszul érzem magam. Folyamatosan rá gondolok. És arra hogy talán rosszul döntöttem? Igazából nemtudom hogy tudnék e bízni benne. Nemtudom mit kellene tennem. Bizonytalan vagyok.



jan. 28. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tűk bocsánat. 😁
jan. 28. 21:22
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy vagy az "Igazi" ha ő ilyesmit csinált el ne hidd már. Nincs neki senki, akivel kapcsolatban lehetne azért írta.
jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjuk már. Férjem tavaly év elején próbált rászedni egy csajt, hogy jöjjenek össze (terhes voltam).

Gondoltam kapuzárási pánik, botlás, blabla.

Decemberben lebukott nagyon hamar, hogy tikos viszonya van. Bőgve könyörgött egy utolsó esélyért. Másnap reggel elment dolgozni, gépen nyitva maradt a facebook... Éppen a nőnek vallott szerelmet...


Menekülj, amilyen messzire csak tudsz, ne hagyd magad. Nem fog változtatni. Hatalmas önkontroll kell most neked, de ne dőlj be neki.

jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Életem szerelme a mindenem jobban mint bárkit különleges vagy stb stb ezt mindenki előadja ilyeneknek ne dőlj be
jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja nem tűk... xD Szúrjátok magatokat?
jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olcso szoveg ez a szovirag. Barki tud ilyen szepeket mondani, de kozben lattad mi van.
jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Óbasz. A világ megerett a pusztulasra.
jan. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem más az értékrendetek, ami a jövőben se fog változni. Helyedben mást keresnék, mert vele még lenne pár meglepetés!
jan. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nezd begig,kerdezo es a tobbit is. Abbol leveszed,h ennek a nonek te nem szsmitasz.

jan. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!