Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrétan hogy kell elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan hogy kell elképzelni egy tipikus kitartott nő, gold digger nő és egy férfi kapcsolatát? Van itt olyan akinek volt benne része és tudna mesélni?

Figyelt kérdés

Igazából csak a kíváncsiság hajt, mert nekem lehetne benne részem nőként, de soha nem tenném meg, meg nekem számít a vonzalom meg túl büszke vagyok ehhez.

Főleg a női oldalról érdekelne.

Mi van ilyenkor a fejben? Hol ismerkednek a nők, elhatározzátok hogy így akartok megélni és elmentek egy buliba es ott ti magatok nyomultok egy férfire akin látszik hogy gazdag?

Vagy neten irtok nekik?


És amikor összejön egy pasi akkor utána az anyagiak hogy működnek?


Kerek perec megmondjátok neki hogy van egy havi fix összeg, vagy mindig kértek készpénzt, vagy nyit nektek egy külön bankszámlát?

Vagy ezt a pasi kezdeményezi?

És mi a helyzet az ajándékokkal?

2000 eurós táskák, ruhák?

Ezt is a nőnek kell kérni vagy a pasi veszi magától?


Egyszerűen annyira nem tudom elképzelni hogy hogy megy ez?

És a nőt nem zavarja hogy a pasi tudja hogy szegény családból jött es hogy magától nem tud pénzhez jutni?

Illetve a pasit sem zavarja hogy tudja hogy a nő a pénze miatt van vele?

Nem érzi a nő a nyomást hogy folyton szexelni kell, amikor a pasi akarja hiszen belőle él meg?

Annyira elképzelhetetlen ez nekem így kívülről hogy kiváncsi vagyok


jan. 29. 16:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!