Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhat meg a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat meg a viselkedése egy férfinek?

Figyelt kérdés
egyik nap amikor találkoztunk vele akkor nagyon szeretett,meg minden ötpercben felhívott és azt mondta,hogy nem akar elveszíteni.Másnap meg kérdeztem tőle valamit és máshogy reagált rá.Mit tudnátok tanácsolni?
2009. jan. 4. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanattól változhat, mint egy nőnek, kivéve a havi lavinákat...

Azt tanácsolom, hogy kérdezd meg tőle.

2009. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megjött neki
2009. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bármit megtennék érte csak,hogy boldog legyen.A szerelem amit iránta érzek az elmondani és leírni nem lehet.Ha megcsókol testem minden porcikája lángban ég.Kicsit félek,mert fiatal vagyok hozzá.Ő komoly és mellette érzéki vad tüzes latin szerető.Hogyan tudhatnám meg,hogy mit érez irántam??????
2009. jan. 4. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2009. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!