Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kollégám többet érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollégám többet érezhet?

Figyelt kérdés

Jelek:

Ma a térdemre tette a kezét dicséretből ,3 másodpercig rajta hagyta .

- Hozzá ért a vállamhoz is ,piszkálódásból .


- Észrevettem hogy néz engem , kérdeztem tőle mit néz aztán jön valami kifogással vagy témával.


-Szeret mellettem dolgozni mosolyog ha vele vagyok , beszélget velem


Írásban nem beszél velem,

nem lép ilyesmi...szóval nem tudom

10 év kor különbség van köztünk egyébként.



jan. 31. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel valamennyire, de nem annyira, hogy a tettek mezejére lépjen, vagy azért, mert 10 év van köztetek, kollégák vagytok esetleg párja van, akiről nem tudsz. Utolsó esetben nem viszonzod egyértelműen amit ő kezdeményez és nem mer.
jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, engem mostanában a sütik érdekelnek.
jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan emberek, akiknek a viselkedése mögött semmi hátsó szándékot nem kellene keresni, hanem csakhogy könnyebben menjen a munka, a munkahelyen való együttlét, így oldja a hangulatot. Mondjuk azért megszokás kérdezni, hogy megérinthet-e?
jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ne haragudj de ez édes kevés ahhoz hogy azt tudd mondani hogy tetszel neki.
jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Simán lehet csak kedves és bohóckodhat is,a jobb hangulatban érdekében.Ezt a feltételezést erősíti,hogy szabad idejében abszolút nem keres,nem lép.Valószínűleg van valakije vagy szimplán barátkozik,persze ettől függetlenül tetszhetsz neki.Ez nem jelent komoly szándékot önmagában.

Tulajdonképpen a randira hívás volna a legtutibb jel.

jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gesztusok nagyon is sokatmondoak. Mindenkepp vonzalmat jelez, de nem feltetlenul kezdemenyezest. Mikor ket ember nem szabad, vagy valaki nem menne odaig, hogy probalkozzon, akkor is tudatosan akar, de felig ontudatlanul is megfog, ottfelejti a kezet.
jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

fejlemények:

-oldalasan megölelt kicsit 2 másodpercig, megkoszones keppen

-elhivott túrázni hétvégén.Lehet csak tura tars kell neki?

-Oda jön mindig beszélni kérdezi hogy vagyok ,fel akar viditani , mosolyog mindig ha velem van vagy ha meglát

febr. 3. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Majd ha elhív randizni többször akkor lehet sejteni, hogy többet érez. Most még csak annyit lehet gondolni, hogy szívesen megrakna ami valljuk be kevés ha te neked bejön mint férfi és többet szeretnél.


Annyit tudok tanácsolni, hogy te is keresd a túrázás után, beszélgessetek többet, akár flörtöljetek, te is érintsd meg. Lehet arra vár. Viszont ha nem kér elérhetőséget, nem hív randira akkor cseszél rá magasról, mert vagy nagyon be van tojva, szexre lennél jó vagy csak egósimogató vagy.

febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem nagyon ír sajnos online :(

Kedvelem őt...

febr. 3. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked amúgy van valamilyen pozitív visszajelzésed az irányába, vagy mindent tőle vársz?


Nem olyan egyszerű ám ez a dolog kollégákkal, pedig nagyon gyakori. De ha a másik féltől nem jön kellő mennyiségű visszajelzés, néha jobb annyiban hagyni a dolgot, hogy ne legyen kellemetlen a jövőben együtt dolgozni. Ha vágysz a társaságára, akkor viszonozd te is ezeket a gesztusokat felé.


31F

febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!