Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha ti szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha ti szó nélkül eltüntek egy nő életőből és tegyül fel visszatértek egy idő után akkor ti nektek eljut az agyatokig,hogy a nő azért nem áll szóba veletek,mert köszönés nélkül távoztatok előtte?

Figyelt kérdés

4 évvel volt egy laza kapcsolatom egy pasival ami 1 évig tartott,majd se szó se beszéd nélkül fogta magát és lelépett.Nem reagált sem az Írásaimra sem a hÍvásaimra....de bezzeg ő állandóan számonkért,hogy mikor hol kivel vagyok.na mindegy.

Mostanában pár hete újból felbukkan hivogat meg irogat állandóan.Nem reágáltam semmit a megkeresésére.Majd pár napja Írt egy üzenetet,hogy legalább lehetne bennem annyi gerinc,hogy igazán visszaÍrhatnék legalább annyit,hogy nem akarok vele talákozni.Lecseszett,hogy miért nem reagálok semmit.

Pont ő szól be nekem????Az ilyen ember még is mit gondol magáról?



febr. 2. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Vele kell megbeszélni, nem velünk.
febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

legalább lehetne bennem annyi gerinc,hogy igazán visszaÍrhatnék legalább annyit,hogy nem akarok vele talákozni.


Aha, benned.

Tiltsd le.

febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én visszaírnék annyit, hogy pont ő ne ossza nekem az észt. Aztán tiltás.
febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 -Belthazor- ***** válasza:
76%
Én megmondom őszintén életemben egyszer csináltam ilyet, úgy 5-6 éve, amikor párommal összejöttünk, de még mindig bűntudat gyötör. Azóta is gondolkodom rajta hogy írok neki egy üzenetet,azzal hogy sajnálom, és oltári tahó voltam. Nem várok én semmit, még azt se hogy válaszoljon ,viszont ha elolvasná talán könnyebb lenne a lelkiismeretem,de ennyi idő után már extrán szánalmas lenne nem ?
febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Letiltanám a görényt szó nélkül hadd idegeskedjen azon, hogy visszanyalt a fagyi. 😈
febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy nácisztikus, önző f.szba futottál bele, aki azt gondolja neki mindent szabad (lesz.rva mit érez, gondol a másik), de közben követelőzik. Írj vissza, hogy a múltkori eltűnésével leszerepelt és semmi köze hozzá kivel találkozol, te már nem érzel semmit és viszont látásra. Ha ezek után nekiáll sértegetni, akkor "azt hiszem nekünk nincs miről társalognunk a jövőben" mondattal lezárod és utána már semmire sem reagálsz, csak letiltod.
febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Gyökerek. Engem megkiabált az utcán,hogy bunkó vagyok, mert nem köszönök. Ő nem köszönt, szóval hogy elore nem köszönök neki. Aztán kiegészítette fb uzenetben azzal,hogy pénzéhes vagyok.

Ami nem tudom,hogy jött, szóba se került köztünk semmi anyagi dolog, ajándék, semmi...

febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyikotoket sem ertem. Osszejartatok dugni azt annyi. Miert is kene barkinek elvarni barmit a masiktol? Pont azert nem voltatok kapcsolatban, mert hulyek vagytok hozza, alapveto problematok van, mint kommunikacio hianya, empatia hianya, tudatos eletvezetes stb. A ki a nagyobb hulye versenyben a masodik hely sem fog vigasztalni.
febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

4: Ha tiszta szívből gondolod és megváltoztál, akkor soha nem késő. Ha tényleg így van, az nem szánalmas. De miatta és nem magad miatt elsősorban! Még ha negatívan is reagál, de azzal se foglalkozz előre.


35/F

febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Volt ilyenben részem, aztán tepert tovább. Én meg szrtam rá.


Válaszra nem méltattm, mert tiszteletlen fallosz az ilyen. Amikor épp kellenék neki, keres, amúgy meg tojik rám???


Bocs, van jobb dolgom is, mint egy betűt is pazarolni rá :D

febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!