Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá bírsz nézni arra, aki tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá bírsz nézni arra, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Szokott olyan lenni, hogy nem akarod, hogy észrevegye rajtad, hogy tetszik neked és inkább rá se nézel? Vagyis valahogy nem bírsz úgy ránézni, hogy ne áruld el magad.

Amúgy mikor nem látja, elnézegetnéd, de akkor meg attól félsz, hogy rajtakap, hogy bámulod.

Tehát valahogy mindig kerülöd, hogy ránézz, pedig a szemed sarkából mindig figyeled őt.

Ilyen mással is előfordul? Mit lehet ezzel kezdeni?


febr. 8. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Aki nem néz rá, az félénk. Csajnál ez még cuki, de pasinál hátrány. Ha kiszúrja a csaj, hogy rá se mersz nézni, nem tart férfinak majd.
febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Igen mindig szembesülök azzal, hogy aki nekem tetszik, az engem levegőnek vesz, vagy kerül is. Ezt konstatálom, tudomásul veszem, valahol sért is nő létemre. És ennyi. Bezzeg szórakozóhelyeken kinyalva aztán meg a nyomulás.


Én úgy vagyok vele akinek természetesen nem kellek, észre sem vesz, csak kipingálva, feszülős szettekben meg átmegy pincsibe, azok nyugodtan lépjenek is tovább.

febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Azért mennnek oda hozzád mert az egy szórakozóhely, nem azért mert ki vagy festve, ha nem lennél akkor is odamennének, mert az egy szòrakozóhely. Ellenben ha a buszon vagy kipingálva, akkor nem mennek oda hozzád, mert az egy busz.


Szívesen :)

febr. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.
febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

3. az csak példa volt. Nem csak szórakozóhelyen van ez. Nem egy pasi csak akkor vesz észre (akár utcán vagy munkahelyen boltban stb), amikor "bombanő formában" vagyok, amikor meg "farmer póló kombó/melegítő/enyhe smink szolid diszkrét külső" akkor meg nem.

En ugy vagyok vele annak jár a bombanő csak, aki hétköznapi lényemben is szeret.

febr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagyok, nem jelent problémát a szemkontaktus és udvarlás. Felnőtt emberek vagyunk, mi rossz történhet? Mondjuk neki is tetszem és kapcsolatba kerülünk? Nem hangzik túl ijesztően. :)
febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!