Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem fog már hozzám vonzódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog már hozzám vonzódni az exem?

Figyelt kérdés

Tudom, ha valaki menni akar, azt hagyni kell és tovább kell lépni, én viszont sajnos továbbra is azt érzem, hogy szeretem az exemet és tanultam a kapcsolatunk során elkövetett hibákból.

Röviden annyi a történetünk, hogy közel 5 évig voltunk kapcsolatban, amelyben az utolsó fél évben felütötte a fejét az elhidegülés és sok-sok vita. A párom aztán egy harmadik fél hatására lépett ki a kapcsolatból, mert az új partnerével azt érezte, hogy végre van valaki, akivel megértik egymást, mintha évek óta ismernék egymást, már-már lelki társak. A szakítás után még 2 hónapig együtt éltünk egyébként és nagyon jól alakult a viszonyunk, újra javult közöttünk a kommunikáció. Azt mondta, hogy meg se fordult volna a fejében a szakítás, ha ilyen lett volna a szakítás előtti időszak is. Ettől függetlenül kitartott az új párja mellett, én pedig 2 hónappal a szakítás után elköltöztem tőle.


Immáron 4 hónapja vannak együtt, abból 1 hónapja már együtt élnek (a kiköltözésem után 3 nappal be is költözött a helyemre). Nemrég beszéltem az exemmel és elmondtam neki, hogy mennyire sajnálom, hogy így alakult, mert én még mindig szeretem őt és azt érzem, hogy attól még, hogy a kapcsolatunkban voltak hullámvölgyek, szerintem egyértelműen a pozitív irányba billen a mérleg, főleg ha amúgy az eddigi problémák megoldásán is dolgoznánk.

Ő továbbra is annyit írt, hogy "sajnos köztünk ez nem működött", illetve az új kapcsolatáról így fogalmazott:

"Vele mintha jobban összeillenék. Ezt teszteljük."

"És hát úgy tűnik, hogy itt egyelőre kevesebb a konfliktus a hétköznapokban."

"Vele mintha jobban szót értenék."


Szerintetek ebből az jön át, hogy tényleg boldogok együtt és nekem már semmi esélyem nincs nála?



febr. 11. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más egy ex ha egyedul van meg akkor ha van valakije.

Ha lenne pasid téged se az exed érdekelne.

febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, ha valaki menni akar, azt hagyni kell és tovább kell lépni, én viszont sajnos továbbra is azt érzem, hogy szeretem az exemet és tanultam a kapcsolatunk során elkövetett hibákból."


Mintha csak magamat olvastam volna.

Ha az exed nem szeret, akkor nincs mit tenni. Ha te a tudomására hoztad, hogy ő kell neked, akkor majd fel fog téged keresni, ha ez kölcsönös lesz.

De jobban jársz, ha keresel mást. Tudom, nem egyszerű, én is megszenvedtem a dolgot.

febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez reménytelen, tovább kell lépni.

N

febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1


Ja, hogy a Kérdező csaj?

Akkor a pasi simán visszamehet, ha az új kapcsolatának vége lesz. A pasik ugyanis nehezebben ismerkednek, szóval könnyebb nekik az exet visszahódítani. Vagy csak a szex érdekli majd, amit senkitől nem kap meg...

febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan most itthagyott, ezt megtenné mákor is, amikor náladnál különb kerül az útjába.
febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így esélytelen, főleg úgy, hogy új pár is képbe került. Jobban jársz, ha elfelejted
febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexre lehet elővenne, de többre nem kellenél és ez biztos.
febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!