Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nem érzik soknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem érzik soknak egy kapcsolatban a 'cukormáz' nőket?

Figyelt kérdés

Cukormáz alatt az olyan csajokat értem akik látványosan adnak a külsejükre pl hosszabb merész színű köröm, festett haj, smink, hosszú copf ami nyilván póthaj, parfüm, és lábkörmök festése ami végképp értelmezhetetlen számomra.. Szóval értem hogy biztos jó mutogatni őket barátoknak stb de ez hosszútávon hogy elég nektek férfiaknak? Szerintem sokkal értékesebb egy szolidabb külsejű nő aki nyilvánvalóan intelligensebb mint egy ilyen fajta nő aki sokkal értelmesebb dolgokra is fordíthatná az időt mint a külseje.. vagy tudtok miről beszélgetni ( kétlem)?

Olyan mintha ezek miatt háttérbe szorulnának a szolid stílusú nők és kevesebb eséllyel találnak párt. Én kényelmetlenül érzem magam a gondolattól is hogy egy nem természetes dolog legyen rajtam mint amiket fent felsoroltam. Meg szerintem az ilyen cukormáz nőknek is rossz és kimerítő ezekkel ennyit foglalkozni, csak nem vallják be.

Ti mit gondoltok?



febr. 15. 15:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, muszáj ennyire skatulyákban gondolkodni?
febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Hevesi Krisztát hova sorolod?
febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

15 év házasság után egy ilyen nővel, majd meg tudom mondani hogy meg lehet e unni.

Egyelőre én voltam ilyen lánnyal kapcsolatban és boldog voltam. Annak ellenére is hogy 4 30kor keltünk hétköznap, hogy beérjen 8ra egyetemre, mivel hajmosás, sminkelés, stb. Ő nem kényszernek fogta fel, hanem megvolt a belső motivációja, hogy szép legyen, én pedig örültem hogy szép barátnőm van és büszke voltam rá.

febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy pasinak jóformán fel sem tűnik az ilyesmi. Párom sokszor mondta, hogy milyen jó, hogy nincs rajtam sok kiló smink, műköröm, természetes vagyok. 15 kilót már lefogytam (100-ról indultam). Mégis megcsalt egy műkörmös csajjal, aki nálam ducibb🙂 Szerintem nem ettől függ.
febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Sok dologra figyelek, amiket leírtál, egyik sem zárja ki azt, hogy emellett a többi időben tájékozódjak a világ dolgairól, olvassak (ami maximum annyiban előny, hogy van szókincsem, tudok normálisan fogalmazni, amúgy meg senkit nem érdekel, intelligens embereket sem), vagy úgy általában értelmes legyek. Nem tudom, nálad mi alapján zárja ki egyik a másikat.
febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
19%
A műnők csak feltünőbbek, de nem szebbek. Sok pasi nem most jött le a falvédőről hogy ilyenekre adna. Lyuk lyuk
febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
18%

#3 ne keverd a szezont a fazonnal. A kérdező külsőre SZERINTEM ilyen tipikus lakótelepi proli/roma/prosti nőre gondol, póthaj, 10 centis neonzöld műköröm, kacsaszáj, szétszolizott bőr, ronda műcsöcsök meg ilyenek. Attól, hogy a te egyetemet végzett párod ápolja a haját és sminkel, még messze nem biztos, hogy ebbe a kategóriába esik. Én is diplomás vagyok és járok körmöshöz, ápolt hosszú hajam van, sportos formás alakom, nőiesen öltözök, parfümözök, szolidan sminkelek stb, DE közöm nincs az ilyen mű proli póthajas, rondán rajzolt szemöldökű nőkhöz, akikről a kérdező ír.


Amúgy kérdező, zsák a foltját. Buta proli nőnek buta proli pasi párja lesz nagy eséllyel. Ne is próbáld megérteni őket, fogalmam nincs, miről beszélgethetnek. Valószínűleg amúgy 90%-ban ugatnak egymással minden szar miatt, nem pedig az univerzum nagy kérdéseit vitatják meg :D

febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Nahát, egy pasi, aki észreveszi a sminket! Egyszer beszélgettünk páran, és amikor a barátnőm odaért hozzánk, az egyik srác a társaságból megjegyezte, hogy mennyire tetszik neki, hogy nem sminkel, mert nem szereti a kifestett lányokat. A barátnőmön kb. 15 sminktermék volt éppen (alapozó, highlighter, rúzs, szájfény, szem- és szájkontúrceruza, bronzosító, szempillaspirál, stb.) Viszont ügyesen sminkelt, és a srácnak csak a természetes hatás tűnt fel.
febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Férfi és helyzetfüggő.
febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
7# Nem a hármas vagyok, de én nem hiszem, hogy a telepi suttyókra gondolt. Szerintem inkább az ilyen Instagram modell kinézetű lányokra, akik igényesek, csak sok ami rajtuk van. Legalábbis erősen kétlem, hogy a kérdező a telepi gengszter pasikra vágyna, akik a fent említett suttyó csajok mellett vannak általában, szóval róluk minek írna ki kérdést?
febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!