Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam hogy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam hogy a parom nalam szebb es jobb lanyok veszik korul?

Figyelt kérdés

Baratommal 4 eve vagyunk egyutt, o fotos, autokat fotoz / videoz. Sok szep es csinos lany veszi korul akik szinten ezt a hobbit uzik es szep dolgokat alkotnak. En valahol feltekeny vagyok, mert ok szebbek nalam meg a baratom hobbijat uzik, ugy ahogy neki tetszik. Hogy ne legyek feltekeny?

24/L


febr. 17. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mivel veled van, neki te tetszel. Ilyen egyszerű.
febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attol tartok barmikor otthagyhat egy jobbert, elso kapcsolatom…
febr. 17. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éve veled van, ha jól működik a kapcsolat, bőven elég megerősítést kellett kapnod, hogy neki te kellesz, nem pedig ők.
febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Jaaj.. ne haragudj, de az első kapcsolata alatt a legtöbb ember pont ilyen, mint te. Utólag nem lenne türelmem hozzá, hiába volt nekem is első. Ez az önbizalom-hiány rányomja a bélyegét mindenre, megmérgezi a kapcsolatot.

Nézd, nagyon kicsi esélye van, hogy együtt maradtok, mivel az első párod. Ha elfogadod, hogy nem tart örökké, az már kifelé vezet a naivitásból

febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
#4 Nem látom, mitől lenne több önbizalma a második vagy harmadik kapcsolatában.
febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit fejleszd magad. Én topmodell alkat voltam mikor összejöttünk a férjemmel. Rá 4 hónapra terhes lettem annak ellenére hogy 20 évesen estem teherbe megtartottuk. Sajnos eléggé elhíztam ( van pocak illetve a fogaim is tönkrementek, nagyon lepukkant vagyok itthon a kisfiam mindig összekoszol illetve melegítőben vagyok), a hajam is 90%ban felvan kötve nem sminkelek. Az összes munkatársnője gyönyörű. De leszarom mert tudom hogy engem szeret a férjem illetve azt is hogy nyílván észreveszi a nőket de nem érdekli.

Ha szeret a párod nem csak a külsőt hanem a belsőt is szereti. Nem fog lecserélni egy jobbra. Mindenkinél van jobb.

Neki te vagy tökéletes

febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

"Ha szeret a párod nem csak a külsőt hanem a belsőt is szereti."

...ami nem jelenti, hogy innentől mindegy a külső, még ha a férjed speciel szépnek lát lepukkadtan is (vagy csak nem akar pluszban ilyesmivel terhelni, miközben szívsz a gyerekkel)

febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem látna szépnek nem szexelnénk majnem minden nap meg nem dicsérne.

Feltétel nélküli szeretet. Nem nem mindegy mosson fogat a másik fürödjön használjon dezodort tehát legyen igényes. De ha én szeretek valkut leszarom ha jön egy szebb. Mert az csak a keret és nem csak a keretet de a lelket is szeretem. Ha meg továbblép egy szebbre (mindenkinél van szebb) nem volt az igazi.

febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit, mindig lesznek nálad szebbek és jobbak, ahogy mindenkinel. Nem aggódhatsz ezen örökké.
febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!