Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért hangsúlyozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért hangsúlyozza többször is, hogy ő mennyire szeret enni és hogy bármikor bármennyit képes megenni?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor, nem párkapcsolatban.
febr. 21. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes. Engem ez pont taszítana. Ő talán csábítónak tartja ezt?
febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert szeret enni és bármennyit képes megenni.
febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az ilyen zabagép redflag lenne, egyrészt azért mert azt feltételezném hogy majd nekem kéne etetnem, másrészt meg azért mert valószínűleg kövér aki nekem nem kéne.
febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont, hogy sovány. És jól keres.
febr. 21. 18:27
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolnám, ha ennyiszer mondja, hogy tőlem várja, hogy etessem, főzzek rá jó sokat.. 😩
febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Biztos nem azért mondja. Inkább olyan kontextusban, hogy ő rengeteget eszik, de sovány marad és mintha büszke lenne erre.
febr. 21. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Már tényleg ott tartunk, hogy ha valaki szeret enni, az redflag? Az agyam eldobom.:)
febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan mennyiszer emlegette ezt? Ez nonstop téma nála? Mármint az evés.
febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Téged ez zavar amúgy, hogy ő az állítása szerint sokat tud enni?

Lehet a baráti, ismerősi körében ez amolyan "menő" dolog, hogy nagy az étvágya, így ezt mindenhol amolyan "szupererőként" adja elő.

Szerintem ezzel nincs gond, maximum humorosan jegyezd meg neki, hogy "Akkor majd te főzöl többször, mert nem vagy üzemi konyha." Vagy hasonló. 😀

febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8, mindig mondja, ha együtt ebédelünk vagy amikor felmerül a kérdés, hogy nem eszünk e.


9, nem zavar. Csak fura, hogy valaki erre ilyen büszke és már arra kezdtem gyanakodni, hogy ennek valami nem tudatos, de rejtett üzenete lehet.

febr. 21. 18:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!