Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet köztük csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet köztük csak barátság, ha megláttam, hogy szájon puszilják egymást?

Figyelt kérdés

Volt már kérdésem, szóval páraknak ismerős lehet..

Szóval van egy lány aki elég régóta tetszik nekem, 26 éves.

Jó viszonyban vagyunk, mindig kedves, mosolygós, érdeklődő velem, tartalmas beszélgetéseink vannak.. nagyon szép lány mégis olyan szemérmesnek tűnik.. VELEM.


Közbe van egy nálunk jóval fiatalabb srác, akivel ehhez képest egesz máshogy viselkedik.

Ők elvileg "barátok", szeretik is mások előtt hangoztatni, főleg azt, hogy ohh hát a korkülönbség..

Emellett a srác mellett egészen másként viselkedik, hangosan nevet, úgy flörtöl, hogy egyszerűen rossz hallani.. szinte csak azt nem mondja ki, hogy egy füttyszóra levetkozne, de ezen kívül mindent...

Én hülye eddig azzal vigasztaltam magam, hogy hát igen az ember barátok mellett nem fogja úgy vissza magát, mint esetleg olyan előtt aki tetszik neki.

Hallom, hogy a srác csajozasait is megbeszélik.

Aztan látom, hogy szájra puszilják egymást, és a srác a fenekét fogja amikor azt hiszik senki nem látja..

Igen tudom, én vagyok a beteg állat, hogy figyeltem, de egyszerűen tetszik a lány, és érdekel mégis miért van el ezzel a sráccal annyira, ha egyszerűen értelmes dologról meg sosem hallottam őket beszélgetni se..


Ennyit tesz a jó humor?? Vagy a magasság tényleg, nem vagyok ilyen incel, de hogy lehetséges mégis ez?? Vagy a pofátlan nyomulas az oka? Ez kell, próbálkozni szájon csókolni a nőt és egyszer csak sikerül? Nem egy adonisz srácról van szó, magas, drága ruhákba jár, es persze van egy laza humora ami nekem kevésbé sajna... Ha próbálkoztam a lány rajtam csak mosolygott, neki a szemét poenjain is röhög sőt flörtöléssel reagált egyszer még arra is..

Nem értem az egészet mit eszik egy szinte kisfiún aki hébe hóba diákmelózik, még tanul ..


Amikor velem tervekről, jövőről beszélget, mindig megtaláljuk a közös hangot, bármiről hosszan elbeszelgetunk, hasonló a véleményünk..


febr. 22. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Vele talalja meg a kozos hsngot es a kolcsonos vonzodast. Nem tudsz versenyre kelni a sraccal. Tudod a vonzalmat nem lehet esszeruen megmagyarazni.
febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beteszi akkor is barát xdxd
febr. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A laza, poénkodós embereket jobban kedvelik. Szimpatikusabbak. Gondolom izgalmasabb az élete is, mint neked. Lehet, hogy el lehet komolyabb dolgokról veled dumálni, de azt max már idősebb korban értékelik a nők és nem fiatalon.
febr. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ketdezo,(1-es vagyok),a vozodas elso pillamtasra dol el. Oszton. Az elso benyomas. Igy szivesen beszelget vele es tolti vele az idejet. Nem hiszem,h a lany tudja,h dragak-e a srac ruhai . Vagy lehet neki nem is szamit draganak :D Szerintem ez nem szamit. En is inkabb toltom az idom nekem tetszo fiuval,(ruhazat mindegy kb)akkor is ,ha van mellettem folyamat masik 15 noje. Nekem is belefer,h meseljen is akar roluk. En is a termeszetes vonzodast valasztom . orulok a puszilgatasnak is.

Ha kell a harem,ahhoz ,h jol erezze magat,akkor legyen .


Nem a nyomulasa miatt vonz vagy nem a viccelodesei miatt. Ha nem nyomulna .en nyomulnek ra. Ha vonz,nevetek azon a poenon is ,ha nem vicces. N



Aki meg nem vonz,az beszelhet barmirol vagy viccelodhet,akkor se fog erdekelni.

Es kezet tornem,ha hozzamerne. :D


Lenyeg,ha vonzonak tart egy csaj,akkor jol erzi veled magat. Akkor is ha csak ulsz mellette 1 meterre vagy epp puszilgazod a szaja szelet.

febr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint középsuliba. Ott szokták ezt ennyire bizonygatni hogy ó csak barát mert ciki lenne vele össze jönni. Felnőtt topikba tetted gondolom akkor felnőtt a csaj akkor viszont elég gáz hogy ezt a játékot még mindig játsza. Szégyeli mert fiatalabb de neked semmi esélyed sajnos.
febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!