Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek, ha kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek, ha kapcsolatban ellenkezonemu közeledik?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok, nyilvan nem akarom megcsalni a baratomat, nincs is szándékomban.


Neha kb 2-3 havonta 1x elmegyek nélküle a barataimmal bulizni/talalkozni. Eddig nem volt olyan alkalom, hogy egy-egy srac(tarsasgbol valaki aktualis hagerja) ne kozeledett volna felem.


En teljesen artatlanul beszelgetek veluk, majd hirtelen odajutunk, hogy mar teljes mámorban mondjak mennyire különleges vagyok, mennyire szep es ilyen meg olyan, beszélgetnének velem maskor is, talalkoznanak mashol. Ilyenkor mondom azonnal, hogy van baratom. vagy az van, hogy megerti de attol meg nyomul, vagy latszolag megerti de azutan folyamat ir, hogy találkozzunk, vagy elkezd rabeszelni, hogy szakitsak a baratommal vagy milyen kar stb

elég rosszulerzem magam ezektol, mert szimaptikusak a sracok es baratkozni barátkoznék, de nem akarok toluk semmit, mert van baratom es zavar, hogy képtelenek tiszteletben tartani. Plusz van ilyenkor egy buntudatom is, hogy talan en viselkedek ketesen bennem van a hiba? Valamint a baratomnak sem szivesen mondom el, mert magamat hibaztatom, hogy lehet hozzajuk sem kellene szolni ulyenkor.


A masik meg az, hogy mar kedvem sincs elmenni sehova, mert tudom ugyis lesz valaki aki elajul tolem es kezdődhet a kellemetlenkedes. Sokszor mar a baratim is elore mondjak, hogy nekem van pasim szoval ne nyomuljanak. De igy sem tudjak megallni.


Ti ezeket hogyan kezelitek??? Nem szólhatok ferfiakhoz , mert ugyis csak nyomulnanak?


febr. 22. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólhatsz, de ha tudod, hogy nem barátkozni akarnak akkor tovább ne folytasd.
febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van barátod, nem akarsz mellette ismerkedni, kész és pont. Ha valaki ebből nem ért, az már zaklatásnak minősül. Mellesleg én amúgy nem járnék olyan társaságba ahol minden alkalommal kellemetlenül kell éreznem magam emiatt.
febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig megmondtam a lánynak, hogy van barátnőm, nem volt belőle probléma, megértették. Csak ez akkor kellemetlen, ha olyan ismerős, akivel rendszeresen találkozol, például legutóbb a kolléganőm.

Szerintem nincs benne semmi, ha őszinte vagy. Járjatok ilyen csajos, vagy meleg bulikra, ott nem lehet ez gond.

febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miert nem viszed a baratodat is? Ha egyedul mesz bulizgatni, azt ugy veszik, mint felhivas keringore.
febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4, nem vagyunk osszenove. Miert vinnem mindig mindenhova magammal? Ferfiak is jarnak el egyedul pasis esetkre.
febr. 22. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Pfff, itt te jarsz pasis estekre, akikkel baratkozol es beprobalkoznak nalad. Pepitaban ez az lenne, ha a baratod csajos estekre jarna. Ez a nem vagyunk osszenove is szanalmas duma egy bizonyos kor felett. Uguanis pont azt fejezi ki, hogy nem tudsz elkotelezodni, es mas ferfiaktol probalsz meg energiahoz jutni. Lehet igy is, csak tudd, hogy nem jo uton jarsz. Idovel majd rajossz.
febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!