Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindig koszonok a biztonsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig koszonok a biztonsagi ornek ha elmegyek ott azt fogja hinni akarok valamit tole valamit?

Figyelt kérdés

Van egy bolt ahova neha este bemegyek mert csak az van nyitva, van ott biztonsagi or is es sokszor kint all az uzlet ajtajaban az utcan. Ha elmegyek ott es koszonok neki azzal ugye en nem jelet adok hogy akarok tole valamit?

Vagy inkabb ne koszonjek?

De ez milyen dolog hogy amikor bemegyek koszonok neki, amikor meg csak elmegyek ott levegonek nezem?

Amugy egy fiatal ferfi, en meg fiatal lany es eloszor amikor bementem oda flortolni probalt velem, ugyhogy felek ha koszongetnek neki ram allna.

Tudom hulye kerdes de zavaro hogy nem tudom mit tegyek sosem voltam igy.


febr. 22. 11:43
A kérdező szavazást indított:
Koszonjek
Ne koszonjek
13 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokan vannak azon a kornyeken ejszaka, es ha pl o kint allna sok fiuval beszelgetne biztos hogy nem koszonnek oda neki csak mert parszor voltam bent a boltba. Egybol az lenne nyomulok.

Ugyhogy lehet hogy inkabb nem is kene koszonni neki akkor sem ha bemegyek.

febr. 22. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább bent az üzletben ha ott áll az ajtó mellett.
febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész be az üzletbe, nem kell neki köszönni, hiszen semmilyen interakcióba nem kerültök. Ő a bolthoz "tartozik", te pedig nem mész be a boltba.
febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

xd ha bemész köszönni illik


ha egyedül van nyugodtan


ne paráz ezen nyugi biztosan megnéz magának de ennél több nem lesz


nem minen férfi pedo, perverz vagy aberált a többségünk normális 😊

febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugy irdcmint ha replas lenne mert bizti...
febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!