Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből még lesz valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lesz valami, vagy mondjam meg neki, hogy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Én 23L vagyok és első párkapcsolatom van, ő pedig 28F és a második párkapcsolaton van.

Több mint 1 hónapja vagyunk együtt, és a héten 2x is úgy letámadott engem lelkileg, hogy attól féltem, szakítás lesz a vége.

Az elsőnél ki volt akadva, hogy közöltem vele, hogy külföldre megyek gyakorlatra 2 és fél hétig, ezzel azt kapcsolta össze, hogy így akarom majd őt lerázni, eltűnni, szakítani vele. Azzal vágott vissza, hogy ő akkor eltűnik az online világ elől, és el lesz a saját kis világával, nem beszélget senkivel, stb...

A másik pedig még nem tudni, de azt mondta, hogy felzaklatta valami, és ezt meg akarja beszélni velem később.


Ez normális, hogy mindenért zaklatja őt? Semmit nem csináltam, amiért így kellene reagálnia, élem tovább az életem úgy, ahogy eddig, csak most van valaki pluszban az életemben.


febr. 22. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Kuka. Csávó egy lelkironcs mindenféle lelki bajokkal és téveszmékkel. Kerüld el, mert ha nem teljesen téged is idegronccsá tesz. Ezek ilyenek. Paraziták. Ha találnak egy olyan érző lényt mint te, akinél úgy érzik elfogadják akkor rámasznak és manipulálják, kihasználják, érzelmileg sakkban tartják stb. Kuka a pali.
febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy hónap szólna arról, hogy minden klappol.. Ha már itt félresiklik, akkor nem sok jövője lehet a kapcsolatnak. Ennyire ne féljél már egy szakítástól, pláne egy ilyen ember esetében. Ez még később csak rosszabb lesz.
febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mit keres tini párkapcsolatban?

felnőttek vagytok baxki...


egyébként meg nárcisztikus a pasid, jobb ha megszabadulsz tőle

febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez tini kapcsi. Te miert vagy olyannal, aki mar az elejen problemas, nem is kicsit?
febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd ezt a pasit. Nem sok jó fog ebből kisülni.
febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy mentalisan beteg. De nem a kedves, hanem a kiszamithatatlanul tamado, rosszhiszemu es ugy tunik, veszelyes fajta.
febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy nem normális, meg is fogalmaztad. Én is csak megerősíteni tudom!


Tipp a jövőre: Ha valaki mellett nem vagy boldog, nincs értelme vele lenned. Húzni halasztani bármeddig tudod, de csak magaddal tolsz ki!

febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3# múltkor meg a felnőtt párkapcsolatban támadott le valaki, hogy miért a felnőtt párkapcsolatba írtam.


Pedig mindenki mondja, hogy amióta van valakim, azóta szüntelenül virul a fejem. Persze addig, amíg az első félresiklás nem történt.

febr. 22. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember csak vissza fog téged húzni egész életedben, ha vele maradsz!

Most a gyakorlat miatt picsog, aztán majd ha kapsz valami jó állást, az lesz a baj stb.

Rakd ki minél előbb.

febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad.
febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!