Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteróként elképesztően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteróként elképesztően zavar, hogy egy meleg férfi mosolyogva szokott bámulni. Volt bárkivel hasonló ?

Figyelt kérdés
Munkába menet egy bizonyos ponton szokott felvenni a munkatársam, és egy feltehetően meleg huszonéves srác szokott elmenni ugyanakkor, és mosolyogva csillogó szemekkel bámul, hát mit mondjak, mód felett idegesítő. Régebben balhés voltam, (tizen éve) már arra is gondoltam megkérdezem hogy mi a "gond", de igazából nem tudom mi ilyenkor a normális reakció, de nagyon dühít, és egyben rossz érzéssel fog el.

febr. 22. 23:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sztem neked meg a szövegértést kellene megtanulnod . . .
febr. 23. 00:28
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan értem, amit írsz. Amikor te megnézel csajokat, ugyanazt érzik, amit te most. A karma tanít neked egy leckét.
febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak ha én nézem a csajokat heteró férfiként, heteró csajokat, abban nincs semmi kivetni való, természetes. Amikor a meleg bámul heteró férfit, az nem természetes. A férfi programkódja az, hogy a szebbik nemet nézi meg, akik a nők, ez evolúciós cselekvés, amiből aztán lehet ismerkedés, szerelem, gyerek. Én ebben semmi karmikusat nem látok.
febr. 23. 00:37
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Probald figyelmen kivul hagyni, ide figyelj lehet ennyi orome van a napjaban, hogy nezhet teged. Szard le! Nem kell reagalnod ra
febr. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Endura ***** válasza:
79%
Szerintem fogd fel úgy,hogy az egódat simogatja.Valószínűleg külsőre klassz fickó lehetsz és azért 'csodáll" téged.Te is megnézed a jó nőket és ez teljesen természetes.Mondjuk nem illik bámulni a másikra,de most hagyjuk az illemet.A pozitív visszajelzés a külsönkre még egy férfinak is jól eshet akármelyik nemtől is jön.
febr. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet a munkatársaddal való találkozás miatt gondolja azt, ami ő maga.

Nem foglalkoznék vele.

febr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Ha kormányhoz közeli az illető, akkor meg is erőszakolhat az újabb eljárás rend szerint. Őt kimentik, te meg elbujdoshatsz.
febr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát minket is zavar, amikor a férfiak bámulnak az utcán. Evvan, viseld el.
febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!