Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 16-17 évesen oda voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 16-17 évesen oda voltak értem a csajok, akkor elvileg most is? 29/F

Figyelt kérdés

febr. 23. 17:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ismerkedni bárhol, bármikor lehet! - mondták még déd és nagyszülőink is. A leghétköznapibb élethelyzetekben is lehet, sőt, néha érdemes ismerkedni. Szóba elegyedik az ember itt - ott másokkal. Ha tetszik az illető, akkor ezt kell tovább görgetni. Vagyis addig kell ütni a vasat, amíg meleg.

Egyik mesterem a következőket mondta, amikor hasonlóan panaszkodott az egyik fiatal srác, mennyire nehéz ismerkedni: Van fél órád? Menj ki a Blahára. Szólíts meg 100 nőt, avval a szöveggel, merre van az ilyen, olyan múzeum, színház, miként kell odajutni. Majd próbálj beszélgetni velük. 100-ból 50 hajlandó lesz társalogni, végül hívd el őket randira. 50-ből 10 igent fog mondani. 10-ből 3-4 el is megy a randira. Jó esetben legalább 1 vagy akár több is lefekszik veled. Persze, nem muszáj mindezt fél óra alatt megejteni a Balahán, életszerűbb, ha mindezt pár hónap alatt teszed meg különböző élethelyzetekben beszélgetést kezdeményezve.


Kivel mennél bárhová is? Barátkozni hasonló módon kell, mint partnert keresni. Csupán ott nem lényeges a szexuális vonzódás, elég a kölcsönös szimpátia.

Tizenévesen természetesnek vetted az ismerkedést, ha jól értem. Manapság pedig a 21-es csapdájában érzed magad. Nincs kivel menni, így nem jársz sehová, ezért nem ismerkedsz senkivel, semmilyen céllal. Őszintén, ez butaság! Ebben semmi logika nincs! Egy egészséges ember egyedül is kijár, eljár. Jómagam második házasságomban élek 20 éve, gyerekeim, unokáim vannak, van barátom is, de ettől még egyedül is felkerekedek csak a sétálás öröméért. Hol kutyával, hol egyedül. Itthon dolgozom, szükségem van a kimozdulásra. Sétálok a városban, parkokban, Dunaparton, leülök olvasok, néha viszem a fényképezőgépet és fotózgatok. Ha úgy hozza az élethelyzet, hát beszélgetek. (nem mellesleg, jól esik, amikor nők flörtölnek velem, ekkor tusom, még nem vagyok veszett fejsze nyele ;))

52F

márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, mert nem járok emberek közé"

"Nézz már utána az antiszociális jelzőnek, nem a kérdezőre illik" XDDDD ha ő nem antiszociális akkor nem tudom ki az :DD

márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor odavoltak érted, most meg vissza.
márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!