Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már betegesnek számít ? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már betegesnek számít ? El tudom felejteni valaha ?

Figyelt kérdés

Volt valaki akivel közelebb kerültünk egymáshoz, ment a huza-volna hol ő akart komolyat és én nem hol fordítva . Végül annyira kiidegeltük egymást hogy összejött mással . Sajnos minden nap látom . Két naponta vagy mentálisan összeomlok és nem látom az élet értelmét , vagy rémálmaim vannak vele . Nem értem mi történt , nem értem mit rontottam el , nem értem az érzéseim és semmit már . Úgy érzem magam mint egy drogos . Amikor tudtam vele beszélni / szexelni/ találkozni boldog voltam , most hogy nem csak ,,meg akarok halni. ‘’ viszont elkoteleződni se tudtam mellette . Ráadásul az onbizalmam teljesen elvette ez az egész . Félek hogy egyedül fogok meghalni . Mi ez ? Mi történik velem ? Mi lehet ennek a megoldása vajon számomra ? Egy kétségbeesett nő .

Aki tud segíteni annak hálásan köszönöm .


febr. 25. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy te végig komolyat akartál csak féltél beismerni? Mert akkor tudsz ettől kikészülni. Ha neked is csak egy lehetőség volt akkor úgy is maradna, akkor nem visel meg. Legyél őszinte magadhoz és a másikhoz is (akivel majd ismerkedsz) hogy máskor jobban észrevedd az elején is mi zajlik.
febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is komolyan gondoltad csak mivel beijedtél és inkább taktikáztál vele ráfáztál. Ez ilyen, nem vár rád a másik ha nem adod önmagad, játszol az érzéseivel. Vagy különösen nem akkor ha ő is játszmákat folytat mint te.

Lépj túl rajta, én javasolnék pszichológust, mert valami nem stimmel veled.

Önfejlesztés-ön és emberismeret rád férne.

febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem őt szereted, hanem a drámát, ami vele járt.
febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!