Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalt, akár házas "jónőknél"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt, akár házas "jónőknél" tényleg létezik sorbanállás? Ezt hogy kell elképzelni, ha meghallják, hogy szingli lett, rarepülnek, vagy már előtte is próbalkoztak elszeretni?

Figyelt kérdés
Jónők, milyen ez? Van itt férfi, aki így ácsingózik valakire?

febr. 26. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Persze,mindenki elvalt, gyerekes nőként all sorba. Ja, nem.
febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a sorbanállás... Egyébként nem így működik. Sokkal reálisabbnak gondolom azt a verziót, hogy minden nőnek vannak olyan ismerősei, barátai, akivel akár lehetne is valami, ha épp mindketten olyan élethelyzetben lennének. Normális nő nyilván kapcsolatban nem fog rányomulni, sőt távot tart tőle. De szakítás után meg ott lesznek a lehetőségek. Bár nyilván egyből fejest ugrani se fog bele, főleg nem házasság után. Hacsak nem épp búfelejtőnek, mert azért gyászfolyamat is létezik. Viszont az ilyen búfelejtő kalandokból meg ritkán lesz bármi komoly utána, és hát nem véletlen.
febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sokat kellett ma sorban állnod bevásárlás vagy ügyintézés alatt a hétfői tömegben? :D Ott közben találtad ki ezeket a kérdéseket is? :D
febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki tiszteletben tart mert anya vagyok. A férjem soha nem látták még, ezért van aki kételkedik és rákérdez, de nagyon udvariasan közlöm, hogy fellogatom az első fára ha hozzám mer érni. Segíteni szokott. Amúgy nem gyakori. Egy-egy abnormális ifi csinálja ezt.
febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok, hogy ha elválnék mert úgy hozná az élet, rögtön lehetne társam.

Szoktak nekem kedveskedni csokival, kávéval, és olyan is van aki randizni akart hívni.

Munkahelyemen.

De mivel én foglalt vagyok, így nem találkozok senkivel.

febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
21 éves édesanya vagyok. 19 éves korom óta házas. Ha szézmennénk a férjemmel nem egy lehetőségem lenne elég sokan bepróbálkoztak/nak. De csak rám várás miatt senki nem állítja meg az életét. Pl.: Van egy srác aki rámírt hogy szabad e ismerkedni megmondtam hogy nem. Azt mondta okés majd összejött valakivel, mikor szakítottak újra felkeresett hogy még együtt vagyunk e a gyermekem apjával.
febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
50 vagyok, 2 gyerek, koromhoz képest fiatalabb és átlag felett kb. Nem lenne gondom, most is vannak akik "sorbaállnak" 🤣
febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Nincs sorbanállás. Mert most más ember vagyok más izléssel. Nem tartslékoltam semmit,mert sose tudom később ki tetszik meg. Aki évekkel ezelőtt tetszett volna ,az most nem.
febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A bátrabbak próbálkoznak a foglaltaknál is, a többi csak válás után.

A félénkebbek meg akkor sem.

febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt inkább úgy fogalmaznám meg, hogy aki dugható, azt viszik...
febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!