Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az erőforrást szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az erőforrást szeretik nem a férfit?

Figyelt kérdés

Mindegy mit szolgáltat a férfi, legyen az pénz, pozíció, hatalom vagy szépség, nem a férfit szeretik (magát az embert), hanem az erőt ami belőle árad és amiből részesülhetnek. Az erőforrások ahhoz kellenek hogy életben tudjunk maradni vagy jobb legyen az életminőségünk. De általában az erőforrásokat kapni szoktuk nem adni. Az adás a szeretet minősége. De mi a helyzet olyankor, amikor az erőforrás elapad, megbetegszik, elgyengül, ellehetetlenül a partner? Már nem áramlik az erő! Olyankor szokott következni a jó öreg magyar szlogen hogy "KUKA"! Hol van ilyenkor a szeretet? Hol van az ember? A másik megbecsülése? Tényleg a férfit szerettük vagy csak az erőforrásait? Az erőforrásai nélkül is tudjuk őt szeretni? Egyáltalán szerettük őt valaha is? Egyáltalán tudunk szeretni?


(Tisztelet a kivételnek!)



febr. 26. 22:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:

90, ez egész addig jól hangzik, amíg eleve ismeritek egymást és úgy próbálkozik be, meg, amíg nem veszi komolyan a nemet. Mert, egy feiss ismerettségnél, szinte biztos lehetsz benne, hogy csak az alkalomra vár a barátzónás, hiszen, mi alapján szeretne téged már az elején? És az is kellemetlen, ha te így játszmázol, aztán, mikor mondod neki, hogy na mégis akarod, akkor elhajt, hogy ne hülyítsd.

Szerintem az ilyen játszmák azok, amik igazán nem őszinték. Ha már őszinte szeretet.

febr. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mi nők, ekkora szemetek vagyunk, se ti férfiakt, ti szerencsére nem! Hisz, soha sem hallunk olyat, hogy egy pasi elhagyja a nőt, mert mar nem vékony szült, és nem olyan szép stb.. 😏
febr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Minden nő érdekből van együtt egy férfival, szerelemre a nk nem képesek.
febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
70%
Így van...de a ferfiaknál is. Max az meg esetleg a kényelem miatt nem lép le.
febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a hozzászólásokat, de a kérdésre válaszolnék. Nekem beteg lett a férjem, halála előtt már jó ideje nem tudott dolgozni. Egy pillanatra sem volt kétséges, hogy kitartok mellette, bármi is lesz. Az akkor még 5 éves lányommal ápoltuk, gondoztuk kitartóan, remélve, hogy felépül. Sajnos nekem is mondta egyszer valaki: Mért csinálom ezt gyerek mellett, ő már rég beadta volna valahova, nem érzem tehernek ezt az egészet? Hát mondanom sem kell, leesett az állam: Hogyan is gondolta ezt? Aki mellett döntöttem egyszer, egyértelmű, hogy kitartok! Szóval nem mindenki erőforrásként tekint a férfira, én társként tekintettem rá az utolsó pillanatig!
febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:

93

Miért? Te jotékonysagbol vagy egyutt egy nővel? Nem! Te is érdekből!

febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Mondhat itt akárki akármit, a való életben, éles helyzetben mutatkozik meg, ki hogyan viszonyul a dologhoz. Hányszor hallottam már: „Én biztos nem hagynám el a párom, ha” kezdetű, szépen hangzó mondatokat. Amikor pedig baj lett, mégis kereket oldott az illető. Ja, és ez nemcsak nőkre, férfiakra vonatkoztatva is megállja esetenként a helyét.
febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!