Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként mi a véleményed olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a véleményed olyan férfiról aki mindennap elsírja magát mert nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés

mert nem tudja feldolgozni hogy még a kívül belül taszító andrew tate-nak is van barátnője


hogy tudja már hogy már soha nem lesz kapcsolata, hiszen soha nem volt meg csak egy négyszemközti beszégetése nővel egész életébe


nehéz feldolgozni hogy egy csődtömeg az ember akit egyszerűen levegőnek néznek



febr. 27. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas, de mielőtt megtámadna a sok incel, egy minden nap pasiért bőgő csajról is ezt gondolnám. Ennyire ne legyen már senki elveszve egyedül, erre egy pszichológus a megoldás, nem párkapcsolat.
febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom, hogy arra se képes, hogy nő nélkül boldog legyen. Eléggé kár, hogy a nőkben látja az egyedüli boldogságot miközben ezer dolog okozhat.

Másrészt nem igaz, hogy nem lehetne a jövőben barátnője csak hát nem hiszi el, mert olyan értéktelennek tartja önmagát. Valamint végtelenül gyenge, lusta magán változtatni. Pedig lehetne nyugodtan. Csak hát nem akar és ez tényleg sajnálatos.

febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Én gyakran sírok, de nem a nők miatt, hanem mert üres vagyok lelkileg.
febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szánalmas.
febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem a gyakorin sírja el magát róla minden egyes nap, addig nem túlzottan érdekel.
febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nemcsak férfi, de nő is tud idegesítő lenni, ha minden nap bőg az életén. Aki már ilyen szintre kerül, annak szakembert javasolnék. Ne a környezetét kínozza a hisztériájával.
febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban láttam egy régi ismerősömet: még az egyetem alatt utaztam vele a buszon, de szegény sem külsőre, sem belsőre nem volt a toppon. Olyan kis igazi szerencsecsomag pasit képzelj el, aki a saját lábában kétszer megbotlik egy 10 méteres egyenes úton. Szembe jöttek velem az utcán, kézen fogva a barátnőjével, aki ráadásul még várandós is volt. Nem mondom, hogy külsőre jobb lenne a pasinál, de tényleg látszott rajtuk, hogy boldogok. Erre szokták mondani, hogy megtalálta a zsák a foltját. És bocsánat a megjegyzésekért, alapvetően senkit nem nézek le azért, amilyen, csak a példa miatt hoztam fel a kinézetet. Szerintem mindenki megtalálja a neki megfelelő társat, ha a megfelelő szinten keresi.
febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Na de ezeken csinos 20 éves nő kell 30+ is.
febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

én meg azért sírok minden áldott nap mert nem élhetek az adriai tengerpart mellett egy kis nádkunyhúban, minden nap cidert kortyolgatva, rádiós popzenét hallgatva, és a kedvenc fajta cigimet szívva, miközben 2 kibszott szexi, olajozott testű pasi masszírozza belém a naptejet :'(


az élet olyan igazságtalan (vagy mi.....)

febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Messzire elkerülném. Brrrrrr🫣
márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!