Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiu kikovet egy masik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu kikovet egy masik fiut, az azt jelenti nincsenek mar olyan joban?

Figyelt kérdés

Regota baratok vagy csak haverok nem tudom de most hirtelen kikovette egy helyen de aki kilett kovetve, o ugyanugy koveti azt aki kikovette.

Masokat nem kovett ki.

Vajon nincsenek mar olyan joban ez lehet az oka?

Azert erdekel, mert az egyik fiu, a masik fiu miatt nem akart engem pedig en nagyon akartam ot es kivancsi vagyok joban vannak e még.

Ma csak hirtelen rajuk neztem, es nekem ez fura. En egyik baratomat sem kovetem ki sehol ok nelkul.


febr. 27. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Mar nincsenek olyan jo viszonyban
Nincsen oka
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd én pont a napokban szelektáltam az ismerőseim közt, kb 100 embert töröltem ki, akikkel nem is beszélek, nem vagyunk jóban, stb.

Nem tudom milyen közösségi oldalakra gondolsz, de lehet, hogy kikövetett, mert nem kíváncsi a tartalmakra, amiket megosztasz.

febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig még komit is irt neki azokhoz amiket ki tett, ugyhogy ennek biztos oka van hogy kikovette
febr. 27. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nagyon egyszerű: írsz neki, hogy mi az oka a kikövetésnek. Ennêl tisztább és egyszerűbb mód nem létezik.
febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem rolam van szo.

Egy altalam kedvelt fiut, kikovetett egy unszimpatikus fiu, aki ellenem beszelt mindig.

Bevallom neha ranezek joban vannak e még, mert nagyon ereztem hogy nem egy tarsasag, es ennyi az egesz.

febr. 27. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel meg is válaszotlad a kérdésedet.
febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!