Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a nő?

Figyelt kérdés
A társkeresőn sejtelmen írta, hogy másokkal átszoktak menni a Messengerre. Erre én írtam, hogy szeretne -e átmenni? Átmentünk, írta, hogy tetszik neki a fiatalos arcom. Amikor megkérdeztem tőle, hogy szeretne -e tőlem valamit, azt írta nem. Megkérdeztem tőle, hogy miért adta meg a Facebookját, illetve minek írt vissza, azt írta nem tudja, el is köszöntünk egymástól.

márc. 5. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudja ő maga se.
márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Annyira nem jött be neki a fiatalos arcod. Vagy látott valamit a facebookodon, ami nem tetszett neki.
márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt akartál írni gondolom.
márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
40 éves
márc. 5. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt is ez van általában: ha rátér az ember a FB-re, vagy a Messengerre, akkor elillan mindenki.
márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Lecsekkolt és rájött, hogy mégsem vagy elég vonzó számára.
márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is az volt, hogy látott olyan képet rólad vagy olyan bejegyzést, ami nem tetszett neki. Ez ennyire egyszerű.
márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy akar tőlem valamit, szerintem azt rontottam el
márc. 6. 08:18
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert egyértelműve vált számára, hogy éretlen balfék vagy, aki nem tudja mit akar.

A nő tudta, mi is tudjuk, csak neked nem esett le.

márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igy van aki határozatlan attól senki semmit nem akar, tudjad legyen elképzelésed, hogy mit akarsz és menj utána

ha vonzóak vagytok egymásnak irjátok meg, ha meg nem akkort azt hogy bocsi nem, vagy ha az elején lép le akkor joga van hozzá, tegye, és a másiknak el kell fogadnia, jobb előbb mint az én ismeerősőm 10 év után jött rá, ami már az elején kisütötte a szemét de nem vette észre...hát ez van...el kell fogadni

márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!